• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wypadek w pracy pod wplywem alkoholu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Marcin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.12.2017 22:17
Chcial bym sie zapytac, moj tata mial wypadek w pracy, pracowal na umowe zlecenie i byl prawdopodobnie pod wplywem alkoholu . byl ubezpieczony w pzu i teraz pytanie czy dostaniemy z jego ubezpieczenia kase jezeli by byl pod wplywem alkoholu ?
Cytuj
witek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.1.2018 14:37
Może być z tym spory problem, dużo zależy od tego, czy alkohol się przyczynił do wypadku, czy na przykład nie wiem wypadek się stał z powodu niedopatrzenia Twojego taty, czy nie, muszą to ocenić. Tak czy siak, wydaje mi się, że warto próbować, bo kiedyś czytałem w necie o takim przypadku, że facet był nie do końca trzeźwy i coś na niego spadło w biurze z sufitu, czyli teoretycznie jego picie nie miało na to żadnego wpływu i dostał normalnie ubezpieczenie, jest jeszcze coś takiego, jak kulancja. Zdarza się, że ubezpieczyciel wypłaca ubezpieczenie, chociaż niekoniecznie musi: „ubezpieczyciel nie jest do końca pewny czy masz prawo do roszczeń lub wręcz twierdzi, że pod żadnym pozorem nie ma obowiązku wypłaty świadczenia. Jednak po jakimś czasie pieniądze lądują na Twoim koncie. Jak to możliwe? Otóż najprawdopodobniej towarzystwo ubezpieczeniowe stwierdziło, że:
nie ma sensu chodzić z tą sprawą po sądach;nagłośnienie sprawy może zaszkodzić jego wizerunkowi; wypłatę świadczenia może wykorzystać jako element marketingu."
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź