• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

ubezpieczenie szpitalne

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
smf1113

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.10.2016 23:31
Witam, mam 24 lata i poszukuję ubezpieczenia zapewniającego mi dostęp do lekarza rodzinnego oraz pobyt w szpitalu w nagłych wypadkach (np. w przypadku zawału, nowotworu, potrącenia przez samochód itp.). Kwoty odszkodowania nie są dla mnie najważniejsze, gdyż bardziej zależy mi na opłaceniu opieki zdrowotnej. Jakie ubezpieczenie polecacie?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

12.10.2016 15:25
To nie jesteś ubezpieczony w ZUS?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Mesko

Niezarejestrowani

12.10.2016 20:49
Witam jestem ubezpieczony w pracy podstawowym ubezpieczeniem czy nalezy mi sie cos za pobyt w szpitalu i operacje
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

27.12.2016 15:00
Mesko napisał
Witam jestem ubezpieczony w pracy podstawowym ubezpieczeniem czy nalezy mi sie cos za pobyt w szpitalu i operacje

Każdy pracownik powinien mieć opłacone składki ZUS, więc jeśli z-d pracy takowe odprowadza, to ma Pan dostęp do typowych świadczeń zdrowotnych, jak każdy. W zakładach pracy funkcjonują tzw. grupowe ubezpieczenia na życie, często bardzo rozbudowane, jeśli do takowego Pan nie przystąpił, to proszę się dopytać u siebie w pracy. Do podobnych ubezpieczeń można przystąpić także samodzielnie, poza zakładem pracy - tzw. "grupy otwarte", np. Warta prowadzi ubezpieczenie pn. "Warta dla Ciebie i Rodziny", inne ZU mają podobne oferty. Są jeszcze tzw. ubezpieczenia zdrowotne. Różnią się tym od powyższych, że nie są tam wypłacane świadczenia finansowe lecz uzyskuje się limitowany dostęp do usług medycznych.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Kazimierz

Niezarejestrowani

15.2.2017 10:23
Oczywiście, że takie ubezpieczenie jest możliwe - dodatkowe zdrowotne oraz szpitalne. Jeśli szukasz najlepszego to myślę, że powinieneś skorzystać z porady ekspertów np. Broker4U. Na podstawie krótkiego wywiadu wybiorą dla Ciebie najlepszą opcję ze wszystkich dostępnych na rynku. Ja obecnie mam ubezpieczenie szpitalne - ubezpieczyciel wypłaca mi jakieś 200 złotych za każdy dzień pobytu w szpitalu.
Cytuj
Odpowiedź