• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie garażu.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
vallenrod

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2016 20:36
Witam.
Czy można ubezpieczyć garaż w zabudowie szeregowej? Interesuje mnie też, czy ubezpieczeniu podlega to wszystko co się w nim znajduje? Tak się złożyło, że obecnie w garażu nie mam samochodu, ale przechowuję kilka wartościowych przedmiotów.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

19.5.2016 9:31
Garaż ubezpieczasz razem z mieszkaniem.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

19.5.2016 10:07
Robert Sierant napisał
Garaż ubezpieczasz razem z mieszkaniem.

Potwierdzam, garaż jako budynek ubezpieczamy na takiej samej polisie jak ubezpieczenie domu/mieszkania. Dodam tylko że ruchomości w garażu podlegają tak samo ubezpieczeniu jak ruchomości w domu. W niektórych ZU automatycznie ma Pan limit na ubezpieczenie ruchomości poza mieszkaniem, czyli w pomieszczeniach gospodarczych, piwnicy, garażu, np. 10% sum ubezpieczenia dot. ruchomości domowych. Oczywiście pod pewnymi warunkami. Prosze zajrzeć do o.w.u. swojego ubezpieczenia albo skontaktować się z pośrednikiem który wystawił Panu polisę.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
vallenrod

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2016 11:24
Mieszkanie mam ubezpieczone, ale nie garaż. Tak na prawdę nigdy o to nie pytałem. To znaczy, że przy ubezpieczeniu mieszkania i tak mam ubezpieczony garaż tylko o tym nie wiem? Czy mam ewentualnie zgłosić doubezpieczenie garażu? Nie za bardzo zrozumiałem.
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

19.5.2016 14:04
vallenrod napisał
Mieszkanie mam ubezpieczone, ale nie garaż. Tak na prawdę nigdy o to nie pytałem. To znaczy, że przy ubezpieczeniu mieszkania i tak mam ubezpieczony garaż tylko o tym nie wiem? Czy mam ewentualnie zgłosić doubezpieczenie garażu? Nie za bardzo zrozumiałem.

Proszę nie mylić ruchomości w garażu od garażu jako budynku. Gdyby miał Pan ubezpieczony garaż jako budynek, to taka pozycja widniałaby na polisie. Pisałem o ruchomościach w garażu które byc może ma Pan ubezpieczone w ramach jakiegoś podlimitu sumy ubezpieczenia dot. ruchomości.To klasyczny układ, nie wykluczam innych rozwiązań ale to prosze sobie wyjaśnić z agentem. Przy okazji; jeśli ubezpieczamy dom jednorodzinny z garażem, a ten garaż stanowi konstrukcyjnie całość, to standardowo garaż jako budynek jest ubezpieczony w ramach sumy ubezpieczenia budynku.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
vallenrod

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2016 16:32
Tylko mój garaż jest w zabudowie szeregowej z innymi garażami. Mieszkanie mam w bloku obok. Skontaktuję się z agentem i wypytam dokładnie , czy mam ubezpieczone rzeczy w garażu. Ewentualnie ubezpieczę. Dziękuję.
Cytuj
Odpowiedź