• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenia od utraty zniżek- gdzie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.4.2016 21:57
Witam. Czy to prawda, że niektóre towarzystwa posiadają w swojej ofercie ubezpieczenia od utraty zniżek OC? Ciekawi mnie czy też od AC? Jakie maja wymagania co do kierowcy, zeby mógł z takiej oferty skorzystać?
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

21.4.2016 9:13
Pola napisał
Witam. Czy to prawda, że niektóre towarzystwa posiadają w swojej ofercie ubezpieczenia od utraty zniżek OC? Ciekawi mnie czy też od AC? Jakie maja wymagania co do kierowcy, zeby mógł z takiej oferty skorzystać?


Trudno tu wymienić wszystkie ZU ale chyba większość tak i to zarówno w odniesieniu do OC jak i AC. Kryteria? Trudno tu mówić o ścisłych kryteriach, bo taka opcja oferowana jest za dopłatą. Część ZU oferuje też "ubezpieczenia od utraty zniżek" (nie zawsze w taki sposób jest to nazywane) w ramach promocji dla nowych klientów ( ale jeśli w wyniku weryfikacji okażą się bezszkodowi)lub przy kilkuletniej bezszkodowej kontynuacji gratis.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2016 10:35
Słyszałam, że takie ubezpieczenie nie jest jeszcze powszechnie oferowane. Ile ma trwać ta bezszkodowa jazda,żeby skorzystać z takiej możliwość?
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

21.4.2016 13:55
Pola napisał
Słyszałam, że takie ubezpieczenie nie jest jeszcze powszechnie oferowane. Ile ma trwać ta bezszkodowa jazda,żeby skorzystać z takiej możliwość?

Radzę aby zacząć od swojego ubezpieczyciela i jemu zdać to pytanie. Każda firma stosuje własne kryteria. Mam takich klientów którzy "na wejściu" otrzymali gratis ochronę zniżek w OC kom., a przy bezszkodowej kontynuacji opcję tą utrzymano (Warta) Opcja taka w AC bywa bezpłatna ale rzadziej- zazwyczaj w bardziej "ekskluzywnych" wersjach AC. W podanym przykładzie klient miał za sobą chyba 3 -letni staż bezszkodowy, prawo jazdy pow. 3 lat i wiek ok. 30 lat.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2016 15:01
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki napisał
Pola napisał
Słyszałam, że takie ubezpieczenie nie jest jeszcze powszechnie oferowane. Ile ma trwać ta bezszkodowa jazda,żeby skorzystać z takiej możliwość?

Radzę aby zacząć od swojego ubezpieczyciela i jemu zdać to pytanie. Każda firma stosuje własne kryteria. Mam takich klientów którzy "na wejściu" otrzymali gratis ochronę zniżek w OC kom., a przy bezszkodowej kontynuacji opcję tą utrzymano (Warta) Opcja taka w AC bywa bezpłatna ale rzadziej- zazwyczaj w bardziej "ekskluzywnych" wersjach AC. W podanym przykładzie klient miał za sobą chyba 3 -letni staż bezszkodowy, prawo jazdy pow. 3 lat i wiek ok. 30 lat.
Przeciez zawsze jak ktos jest bezszkodowy to mozoe liczyc na znizki.
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

22.4.2016 9:33
grzes33 napisał
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki napisał
[quote author=Pola]Słyszałam, że takie ubezpieczenie nie jest jeszcze powszechnie oferowane. Ile ma trwać ta bezszkodowa jazda,żeby skorzystać z takiej możliwość?

Radzę aby zacząć od swojego ubezpieczyciela i jemu zdać to pytanie. Każda firma stosuje własne kryteria. Mam takich klientów którzy "na wejściu" otrzymali gratis ochronę zniżek w OC kom., a przy bezszkodowej kontynuacji opcję tą utrzymano (Warta) Opcja taka w AC bywa bezpłatna ale rzadziej- zazwyczaj w bardziej "ekskluzywnych" wersjach AC. W podanym przykładzie klient miał za sobą chyba 3 -letni staż bezszkodowy, prawo jazdy pow. 3 lat i wiek ok. 30 lat.
Przeciez zawsze jak ktos jest bezszkodowy to mozoe liczyc na znizki.[/quote

Owwszem tak, tylko na jakie? Czy wszędzie te same i tak samo? To o co pyta p. Pola, czyli tzw. "ochrona zniżek w OC i/lub w AC", nie jest traktowane jak zniżka, a raczej jako dodatkowa opcja, która może być gratis albo za dopłatą.To czy klientowi to ZU zaoferuje (zwłaszcza gratis), czy nie, zależy tylko od tego ZU.
A propos zniżek; klienci są epatowani często tzw. promocjami. Słyszymy np.: "nowi klienci otrzymają w ... ubezpieczeniu mieszkania aż do 40% zniżki". I co z tego, skoro ustawienie parametrów ochrony w tym ZU porównywalne do aktualnej polisy w innym, uwzględnienie tej nawet 40% zniżki, w składce może dać efekt 0,00 zł różnicy, w porównaniu do aktualnego ubezpieczenia w innej firmie. Bywa wręcz że zyskujemy słabszą ochronę i ... wyższą składkę.Z tym że można tak to wszystko "zakręcić", że składka trochę wyjdzie mniejsza, ale... to już gra nie fair lub wynikajaca z ignorancji oferującego.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Odpowiedź