• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie wykupić NNW?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Felicja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 19:35
Mój znajomy został wynajęty do prowadzenie szkółki tańca. Trochę obawia sie o swoich uczniów i chciałby wykupić NNW tylko teraz pytane gdzie najbardziej sie opłaca. Nie chciałby zeby komuś coś się stało na jego lekcjach ale wiadomo ze wypadki chodża po ludziach i lepiej ubezpieczyć sie na przyszłość.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.6.2014 15:12
Często się zdarza, że takie szkoły w regulaminach maja zapisy, że każdy kursant przychodzi na zajęcia na własną odpowiedzialność i powinien sam się ubezpieczyć od następstw nieszczęśliwych wypadków, i że ubezpiecza uczestników od nieszczęśliwych wypadków. Może tez tak zrób i się nie baw w jakieś ubezpieczenia. ew. ubezpiecz jakoś lokal.
Cytuj
Daisy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 23:23
Nie no, rezygnować z ubezpieczania sie od takich zdarzeń to głupi pomysł. A jak trafi się ktoś kto mimo regulaminu bedzie się domagał odszkodowań i weź sie tu później człowiek męcz z takim i lataj po sądach a tak bedzie miał sprawe z głowy.
Cytuj
Marysia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 23:46
Może niech Twój znajomy przejdzie sie do PZU i tam zapyta o to ubezpieczenie. To że pomyślał juz na początku o czymś takim bardzo dobrze o nim świadczy. W takich sytuacjach lepiej dmuchać na zimnie niż później płacić komuś za rehabilitacje czy dodatkowe leczenie
Cytuj
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 0:15
A czemu nie przejdzie i nie popyta się po kilku firmach ubezpieczeniowych? Wtedy mógłby sobie porównać koszty takiego ubezpieczenia bo na pewno troche go to bedzie kosztować. A takie skupianie sie z góry na PZU to według mnie nie jest dobre rozwiązanie.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 1:00
A AVIVA w swojej ofercie też ma NNW? Bo może u nich zapytaj. Wydaja mi sie być taka konkretniejsza firmą niż PZU i jak przeglądałem ostatnio ich ofertę to mam wrażanie że bardziej nastawieni sa na dobro swojego klienta niż na zarabiane kasy, ale to może być tylko takie moje odczucie.
Cytuj
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 7:15
Moja rodzina ma wykupione ubezpieczenie NNW w Generali Direct na całkiem niezłych warunkach. Może niech Twój kolega tam idzie? Niestety nie wiem jak jest w PZU czy innych ubezpieczalniach ale rezygnowanie z NNW jest głupotą według mnie.
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 7:45
Ja mam NNW w AXA podobnie jak OC i jest ok. Składki są niskie i nie ma problemu z wypłaceniem odszkodowania. Rok temu miałam wypadek samochodowy w którym złamałam rękę i po dostarczeniu wszystkich dokumentów po miesiącu dostałam odszkodowanie. O innych firmach ubezpieczeniowych nie mogę nic powiedzieć bo jestem w AXA od samego początku.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 11:02
slabo by to wygladalo jakby w szkole pisalo ze uczestnik sam sie ma ubezpieczyc.. niech sie ubezpieczny np w pzu i wtedy podniesie cene za wstep :)
Cytuj
be free like a child
Gość

Niezarejestrowani

24.6.2014 12:02
Jesli beda sie tam np. uczyly dzieci to na pewno warto znaleźć ubezpieczenie. Jest duzo takich ofert jakis ubezpieczen grupowych itd. na pewno znajdziesz cos fajnego, ja oczywiście polecam pzu.
Cytuj
Odpowiedź