• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie wykupić NNW?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 8:08
Nie no jak sam ubezpieczyć? Mi zawsze się wydawało, że w szkole ubezpieczenie jest obowiązkowe i załatwia to szkoła a nie uczeń:) Przejrzyj sobie oferty firm ubezpieczeniowych i wybierz najlepszą, ja bym się skłaniała ku PZU. Jakoś do nich mam największe zaufanie.
Cytuj
mireK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 14:55
A czemu nie Hestia? czytałem niedawno ich oferte i zapowiadają się w tym roku bardzo obiecująco. Ja w tamtym chciałem do nich przejść ale ofere nie mieli za korzystna wiec zostałem w PZU ale teraz sporo się pozmieniało i czasami opłaca sie bardziej iść do nich.
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 21:57
Kompletnie nie orientuję się w takich sprawach - kwestia NNW kojarzyła mi się raczej wyłącznie z dodatkiem do ubezpieczenia OC, a to z kolei mam w AXA. Jeśli miałabym wybierać takie bardziej życiowe ubezpieczenia, chyba wybrałabym PZU. Mam zaufanie do tej firmy pod tym kątem.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 11:38
No pewnie lepiej być bardziej ubezpieczonym niż mniej. Ja bym Ci proponowała PZU oni mają spory wachlarz tych wszystkich ubezpieczeń ale musiałbyś się spotkać z doradcą on na pewno by Ci poradził jakie ubezpieczenie masz wybrać.
Cytuj
Odpowiedź