• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak sprawdzić czy ubezpieczyciel nie zaniżył odszkodowania?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Felicja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 19:33
Mam pytanie dotyczące odszkodowania za wypadek. Ostatnio czytałem ze teraz jest tak że jak jesteś ubezpieczony i ma sie wypadek to pieniądze za odszkodowanie powinno być wypłacone z podatkiem VAT, a jak sie dostało bez tego podatku to można sie domagać dopłaty. Tylko teraz powiedzcie mi jak mam sprawdzić czy wypłacili mi odszkodowanie z VAt-em czy bez?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.6.2014 15:14
Przecież wystawi Ci wszystkie kwity to jest przeczytasz i sprawdzisz. Jaka jest kwota i jak jest opodatkowana. Ile Ci przyznali a ile masz na rękę.
Cytuj
Daisy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 23:31
Właśnie, nie masz u siebie tych kwitów? W sumie to teraz już więszkość tych firm ubezpieczeniowych wypłaca wszystko z Vatem, chyba tylko te nieliczne co myśla że jeszcze zarobią na takich niedoinformowanych ludziach robią ich w bambuko. A gdzie jesteś ubezpieczona?
Cytuj
Daro Sław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 19:19
No tak jak napisali poprzednicy wszystko powinnaś dostać w papierach. Swoją drogą wg mnie ubezpieczyciele zawsze w jakimś tam stopniu zaniżają ubezpieczenie i nigdy z góry nie jest przesądzone ile się z tego ubezpieczenia dostanie - przynajmniej jeśli chodzi o ubezpieczenie samochodu.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 11:46
Dokładnie sprawdź w papierach a jak nie to zadzwoń i dopytaj się o szczegóły. Kto pyta nie błądzi:)
Poza tym dla mnie te wszystkie odszkodowania są zawsze tak śmiesznie niskie, że to tylko szczegół.
Cytuj
Odpowiedź