• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy można ubezpieczyć nagrobek?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ania-s

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.4.2016 11:24
Witam.Na cmentarzu,na którym mam bliskich,doszło w ostatnim czasie do kilku dewastacji nagrobków.Boje się,żeby nikt nie uszkodził grobów moich bliskich.Niestety pomniki do najtańszych nie należą.Czy można ubezpieczyć i gdzie nagrobki? Przy jednym grobie rośnie duże stare drzewo,mozna ubezpieczyć nagrobek na wypadek,gdyby drzewo np.w czasie burzy uszkodziło pomnik?
Cytuj
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

11.4.2016 14:01
http://serwisy.gazetaprawna.pl/finanse-osobiste/artykuly/831609,ile-kosztuje-ubezpieczenie-nagrobka-i-czego-nie-chroni-polisa.html
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
ania-s

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.4.2016 16:20
Dziękuję za artykuł,przeczytałam.A może są jakieś aktualizacje,bo tam podane wiadomości są z 2014r.?Nic się nie zmieniło?Akurat mam mieszkanie ubezpieczone w PZU,kończy mi się polisa w listopadzie.Czy w związku z tym mogę doubezpieczyć nagrobek na zasadzie aneksu?
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

11.4.2016 16:54
ania-s napisał
Dziękuję za artykuł,przeczytałam.A może są jakieś aktualizacje,bo tam podane wiadomości są z 2014r.?Nic się nie zmieniło?Akurat mam mieszkanie ubezpieczone w PZU,kończy mi się polisa w listopadzie.Czy w związku z tym mogę doubezpieczyć nagrobek na zasadzie aneksu?

W zasadzie nadal jest tak samo.Najlepiej porozmawiać z pośrednikiem na ten temat.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
wiktorr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.4.2016 18:43
Jeden z nagrobków w mojej rodzinie to stary pomnik z rzeźbą z 1916r. Zastanawiam się, czy nie jest on zabytkiem i nie trzeba go czasami zgłosić, żeby ktoś to ocenił? Wydaje mi się, że wtedy podlegałby innym zasadom ubezpieczenia?
Cytuj
Odpowiedź