• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie wychowawcy koloni.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
wazerka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2016 20:20
Witam .Na wakacjach będę pracowała jako wychowawca i nauczyciel języka angielskiego .Wyjazd jest przewidziany do Grecji .Organizator coś tam oględnie powiedział o ubezpieczeniu .Ja chciałabym wiedzieć dokładnie gdzie i jak mogę się ubezpieczyć ? Przecież będę sprawowała opiekę nad dziećmi i wszystko może się zdarzyć .Czy wystarczy ubezpieczenie organizatora koloni? Powinnam się ubezpieczyć od czego? Przecież to i wyjazd za granice i dodatkowo opieka nad grupą dzieci.
Cytuj
KorneliaDu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2016 11:40
Po prostu sprawdz zakres ubezpieczenia. One sie miedzy soba roznia, jesli CI nie starszy, uwazasz ze ochrona jest za mala, mozesz dokupic.
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

24.3.2016 12:53
wazerka napisał
Witam .Na wakacjach będę pracowała jako wychowawca i nauczyciel języka angielskiego .Wyjazd jest przewidziany do Grecji .Organizator coś tam oględnie powiedział o ubezpieczeniu .Ja chciałabym wiedzieć dokładnie gdzie i jak mogę się ubezpieczyć ? Przecież będę sprawowała opiekę nad dziećmi i wszystko może się zdarzyć .Czy wystarczy ubezpieczenie organizatora koloni? Powinnam się ubezpieczyć od czego? Przecież to i wyjazd za granice i dodatkowo opieka nad grupą dzieci.

Organizator to nie to samo co wychowawca. Proszę tego nie mylić. Są dla nich różne ubezpieczenia. Kryteria dot. ubezpieczenia powinna Pani uzgodnić z organizatorem kolonii. W jego interesie jest by Pani jako wychowawca miała takie ubezpieczenie.Jeżeli organizator "oględnie" się wypowiada na ten temat, to prawdopodobnie nie przywiązuje do tego na razie wagi, dopiero przed wyjazdem może się okazać że "dostanie przyśpieszenia". Proszę zapytać go o minimalną, wymaganą sumę ubezpieczenia. Ubezpieczyciela proszę pytać o zakres działania polisy - nie tylko terytorialny.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
winka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2016 16:39
Ja na studiach dorabiałam sobie jako wychowawca na koloniach i nigdy nie myślałam o dodatkowym ubezpieczeniu.Nie ty powinnaś o tym myśleć ,ale organizator .To on jest za to odpowiedzialny i powinien wybrać najlepsze rozwiązanie .Dziwi mnie ,że zbył ciebie w tym temacie.Powinnaś koniecznie go wypytać i zarządać szczególów a nie mowiąc wprost - olania ciebie i tematu.Może sie w ogóle wypytaj ,kto to jest i czy warto u niego pracować jako wychowawca?
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

24.3.2016 17:02
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki napisał
wazerka napisał
Witam .Na wakacjach będę pracowała jako wychowawca i nauczyciel języka angielskiego .Wyjazd jest przewidziany do Grecji .Organizator coś tam oględnie powiedział o ubezpieczeniu .Ja chciałabym wiedzieć dokładnie gdzie i jak mogę się ubezpieczyć ? Przecież będę sprawowała opiekę nad dziećmi i wszystko może się zdarzyć .Czy wystarczy ubezpieczenie organizatora koloni? Powinnam się ubezpieczyć od czego? Przecież to i wyjazd za granice i dodatkowo opieka nad grupą dzieci.

Organizator to nie to samo co wychowawca. Proszę tego nie mylić. Są dla nich różne ubezpieczenia. Kryteria dot. ubezpieczenia powinna Pani uzgodnić z organizatorem kolonii. W jego interesie jest by Pani jako wychowawca miała takie ubezpieczenie.Jeżeli organizator "oględnie" się wypowiada na ten temat, to prawdopodobnie nie przywiązuje do tego na razie wagi, dopiero przed wyjazdem może się okazać że "dostanie przyśpieszenia". Proszę zapytać go o minimalną, wymaganą sumę ubezpieczenia. Ubezpieczyciela proszę pytać o zakres działania polisy - nie tylko terytorialny.

Obecnie nie jestem w tej kwestii na bieżąco ale sądzę że wszelkie formy wypoczynku dzieci i młodzieży chyba powinny być zgłaszane do Kuratorium O i W. Jeśli tak to czy organizator ma zamiar je zgłosić? Tu nadal zdaje się obowiązuje jurysdykcja kuratorium. Jeśli tak to ta instytucja określa zasady, kontroluje i jest obiektywnym dla Pani źródłem informacji także co do ubezpieczeń.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
ella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.3.2016 11:30
Zgadzam sie z Panem .Wszystkie formy wypoczynku dla dzieci i młodziezy muszą być zgłoszone do kuratorium .Wszelkiego rodzaju wydarzenia typu lato w mieście, także wymagają zgłoszenia. często opiekunowie wykupują ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Organizator ma obowiązek zapewnić swoim podopiecznym polisę od następstw nieszczęśliwych wypadków.
Cytuj
Odpowiedź