• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Nationale Nederlanden - Rakowi wspak - warto?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 10:41
Witam .Temat niestety nie należy do przyjemnych i raczej człowiek od razu myśli o tym w sposob negatywny .Niestety choroba może dotknąc każdego .Chciałam konkretnie podpytać .Mam koleżankę w rodzinie której praktycznie każdy zmarł na raka .Wiem ,że jest objeta prograem badań w tym kierunku i pilnowana na wypadek pojawienia sie choroby. Czy w wypadku takiego obciązenia genetycznego jest u niej mozliwość ubezpieczenia się na wypadek chorby ?
Cytuj
Roberto

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 11:11
Basia napisał
Witam .Temat niestety nie należy do przyjemnych i raczej człowiek od razu myśli o tym w sposob negatywny .Niestety choroba może dotknąc każdego .Chciałam konkretnie podpytać .Mam koleżankę w rodzinie której praktycznie każdy zmarł na raka .Wiem ,że jest objeta prograem badań w tym kierunku i pilnowana na wypadek pojawienia sie choroby. Czy w wypadku takiego obciązenia genetycznego jest u niej mozliwość ubezpieczenia się na wypadek chorby ?
Kiedys czytałem, że nie. Moze teraz sie to zmieniło, chociaż wątpie. Te firmy nie działają charytatywnie i sa tak konstruowane oferty, zeby jednak mogli zarobic.
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 11:40
Roberto napisał
Basia napisał
Witam .Temat niestety nie należy do przyjemnych i raczej człowiek od razu myśli o tym w sposob negatywny .Niestety choroba może dotknąc każdego .Chciałam konkretnie podpytać .Mam koleżankę w rodzinie której praktycznie każdy zmarł na raka .Wiem ,że jest objeta prograem badań w tym kierunku i pilnowana na wypadek pojawienia sie choroby. Czy w wypadku takiego obciązenia genetycznego jest u niej mozliwość ubezpieczenia się na wypadek chorby ?
Kiedys czytałem, że nie. Moze teraz sie to zmieniło, chociaż wątpie. Te firmy nie działają charytatywnie i sa tak konstruowane oferty, zeby jednak mogli zarobic.

Nie przesądzam sprawy. Proszę z tym pytaniem zwrócić się wprost do NN.To wyspecjalizowane ubezpieczenie. W innych ofertach można osiągnąć porównywalny efekt, włączając w zakres ochrony tzw. "poważne zachorowania", aczkolwiek to nie to samo. Co mogę jeszcze podpowiedzieć... Może warto rozważyć ubezpieczenie grupowe na życie, w tym tzw. grupy otwarte?
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
vallenrod

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 17:40
Moja znajoma starała się o takie ubezpieczenie na wypadek zachorowania.Wiem ,ze szukała w różnych towarzystwach ,bo nie dość ,że była obciążona choroba ze strony obojga rodziców to i paliła papierosy.Pamiętam ,że mówiła ,że składka bardzo wysoka jej wychodziła.Trzeba dokładnie wypytać i chyba raczej można sie w takim przypadku też ubezpieczyć .A może sa takie ubezpieczenia rodzinne? coś mi sie kiedys o uszy obilo.
Cytuj
kuba-sz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.3.2016 13:29
Chyba cięzko o takie ubezpieczenie w wypadku obciążenia genetycznie .Jest jakieś ryzyko to i składka rosnie znacząco .Pamiętam ,jak kiedyś zakładal moj tato polise i wypytywali go o stan zdrowia .Chyba nawet musiał jakieś zaświadczenie od lekarza dostarczyć .Ale teraz wszystko się zmienia i pewnie jezeli do tej pory nie ma takiego ubezpieczenia to sie pojawi.
Cytuj
Odpowiedź