• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Polisa posagowa dla dziecka 7 letniego - czy jest opłacalna ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
milosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.3.2016 17:20
Sam skorzystam ,mam troje dzieci ,w tym jedno niepelnosprawne i żona nie pracuje.ja zarabiam dosyć dobrze w przeliczeniu na każdego członka rodziny.Razem z żoną zastanawialiśmy się właśnie nad tym ,gdzie ulokować te pieniądze z 500+ ,nawet nie pomyśleliśmy o polisach posagowych .Ubezpieczymy wszystkie nasze dzieci .
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

7.3.2016 18:07
milosz napisał
Sam skorzystam ,mam troje dzieci ,w tym jedno niepelnosprawne i żona nie pracuje.ja zarabiam dosyć dobrze w przeliczeniu na każdego członka rodziny.Razem z żoną zastanawialiśmy się właśnie nad tym ,gdzie ulokować te pieniądze z 500+ ,nawet nie pomyśleliśmy o polisach posagowych .Ubezpieczymy wszystkie nasze dzieci .

Popieram.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Agentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2016 17:01
Witam.
Jestem agentem ubezpieczeniowym i mam rewelacyjne rozwiązania w takich przypadkach.Moja dane kontaktowe 530 615 002.
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

16.3.2016 18:58
Agentka napisał
Witam.
Jestem agentem ubezpieczeniowym i mam rewelacyjne rozwiązania w takich przypadkach.Moja dane kontaktowe 530 615 002.

Każdy tak może napisać. Jeśli rzeczywiście ma Pani takowe, to proszę się tymi rewelacjami tu podzielić. Na czym ta rewelacyjność polega? Zobaczymy czy rzeczywiście są rewelacyjne. A swoją drogą, jeśli to taka fajna sprawa, to dlaczego się Pani ukrywa pod... "Agentka"?
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
barubar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2016 19:08
Agentka napisał
Witam.
Jestem agentem ubezpieczeniowym i mam rewelacyjne rozwiązania w takich przypadkach.Moja dane kontaktowe 530 615 002.
JAK NAJBARDZIEJ JESTEM ZA UJAWNIENIEM TYCH REWELACYJNYCH PRODUKTÓW.JEŻELI JEST PANI RZECZYWIŚCIE AGENTEM TO PROSZE NIE TRZYMAC TYCH SKARBÓW DLA SIEBIE.NIECH SIE PANI PODZIELI Z NAMI WSZYSTKIMI NA FORUM .CZEKAMY.
Cytuj
Kowalewowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2016 10:55
Ojjj Agentka chyba zaniemówiła :D
Cytuj
Huskey

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2016 11:18
nie czekajcie na agenkę tylko poczytajcie co w watku napisal pan doradca.same mądre rzeczy .Poszedłem tym śladem i dziś jestem umowiony z ubezpieczycielem właśnie w Warcie .Człowiek nie zastanawia się nad kruchością życia i potem bywa nieciekawie.Mam troje dzieci ,czekam na pieniądze z programu i będę spokojniej jezdził w trasy ,jak ubezpiecze dzieci .
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

18.3.2016 12:17
Huskey napisał
nie czekajcie na agenkę tylko poczytajcie co w watku napisal pan doradca.same mądre rzeczy .Poszedłem tym śladem i dziś jestem umowiony z ubezpieczycielem właśnie w Warcie .Człowiek nie zastanawia się nad kruchością życia i potem bywa nieciekawie.Mam troje dzieci ,czekam na pieniądze z programu i będę spokojniej jezdził w trasy ,jak ubezpiecze dzieci .

Trzymam kciuki. Ponieważ oferty się zmieniają, a ja mogłem o czymś zapomnieć lub pominąć, proszę dokładnie wypytać pośrednika o to wszystko o czym my tu rozmawiamy. Proponuję by Pan poprosił też o symulacje w konkretnych wariantach. Jeżeli będzie coś niejasne, to proszę pisać. Dla dobra wszystkich zainteresowanych fajnie by było by podzielił się Pan później swoimi uwagami na ten temat. Wszystkiego dobrego na święta i nie tylko.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Waldemar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.3.2016 19:19
wlasnie z zona sie zastanawialismy co zrobic z tymi pieniedzmi ,zeby spokojnie czekaly na moment ,kiedy na prawde naszym dzieciom beda potrzebne.Myslelismy o koncie oszczednosciowym ,ale teraz widze ze takie polisy to najlepsze rozwiazanie.i zabezpieczenie na wypadek jakiegos zdarzenia losowego i gromadzenie oszczednosci w jednym .skorzystam na pewno .
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 11:35
Waldemar napisał
wlasnie z zona sie zastanawialismy co zrobic z tymi pieniedzmi ,zeby spokojnie czekaly na moment ,kiedy na prawde naszym dzieciom beda potrzebne.Myslelismy o koncie oszczednosciowym ,ale teraz widze ze takie polisy to najlepsze rozwiazanie.i zabezpieczenie na wypadek jakiegos zdarzenia losowego i gromadzenie oszczednosci w jednym .skorzystam na pewno .

Szanowni Państwo, jeśli jesteście zainteresowani ofertą Warty, tak dla porównania i bez jakichkolwiek zobowiazań, to proszę napisać do mnie na adres: mbulecki@gmail.com. Wyślę zainteresowanym tzw. kartę produktu i indywidualnie odpowiem na pytania. Oczywiście nie narzucam się ze swoją osobą. To samo możecie Państwo uzyskać od pośredników w swoim miejscu zamieszkania.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Odpowiedź