• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie roweru.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
morawa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2016 12:45
wątek przejrzałam przypadkowo i dobrze ,ze zajrzałam .Ostatnio pod nasza tygodniowa nieobecność w domu zepsuła się zamrażarka i to duża . Niestety całe mięso zostało wyrzucone do śmietnika.Przekaże mamie ,że jest taka opcja w ubezpieczeniu mieszkania.Mamy właśne gospodarstwo rolne i trochę tych produktów do zamrożenia zawsze jest .
Wypowiedź została zmieniona przez: morawa 16.3.2016 12:46
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

16.3.2016 14:43
morawa napisał
wątek przejrzałam przypadkowo i dobrze ,ze zajrzałam .Ostatnio pod nasza tygodniowa nieobecność w domu zepsuła się zamrażarka i to duża . Niestety całe mięso zostało wyrzucone do śmietnika.Przekaże mamie ,że jest taka opcja w ubezpieczeniu mieszkania.Mamy właśne gospodarstwo rolne i trochę tych produktów do zamrożenia zawsze jest .

Proszę więc po 22.bm skontaktować się z pośrednikiem mającym dostęp do ubezpieczeń Warty.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Brajan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2016 15:59
Czy jeżeli pójdę do mojego ubezpieczyciela ,który ubezpiecza mi samochod ,to znajdzie mi najlepszą ofertę ubezpieczenia roweru? A może jest jakiś pakiet ,w którym doubezpieczyłbym rower? Placę polise na mieszkanie ,samochod i domek letniskowy .
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

23.3.2016 16:21
Brajan napisał
Czy jeżeli pójdę do mojego ubezpieczyciela ,który ubezpiecza mi samochod ,to znajdzie mi najlepszą ofertę ubezpieczenia roweru? A może jest jakiś pakiet ,w którym doubezpieczyłbym rower? Placę polise na mieszkanie ,samochod i domek letniskowy .

Pojęcie "najlepsza oferta" jest ogólne i wieloznaczne. Proszę próbować.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

25.3.2016 12:34
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki napisał
[quote author=WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki]Ubezpieczenie roweru - wbrew pozorom to nie jest takie proste. O ile mam aktualne informacje, to na rynku można spotkać ofertę dedykowaną właścicielom rowerów przez PZU, AXA, Link 4 i TU Europa. Nie akwiruję tych ubezpieczeń, więc nie znam szczegółów. Wg. mojej wiedzy oferta PZU skoncentrowana jest na rabunku, a nie na kradzieży zwykłej. Pozostałe z wymienionych rozszerzyły swoją ofertę także o NNW i assistance. Występuje tam zdaje się kradzież ale jest ona mocno ograniczona zakresowo i tzw. górną wartością max. odszkodowania. W niektórych sklepach oferuje się ubezpieczenie roweru już przy zakupie. W zasadzie wszyscy ubezpieczyciele oferujący polisy mieszkaniowe ubezpieczają rowery jako ruchomości domowe także od kradzieży z włamaniem, rabunku i dewastacji ale w obrębie ubezpieczanej nieruchomości, z pomieszczeń zamkniętych ( mieszkanie, piwnica, pomieszczenie gospodarcze - nie balkon!). Rower może być objęty ochroną także jako bagaż podróżny. W rawmach OC w życiu prywatnym, ochroną jest objęta odpowiedzialność rowerzysty, o ile wykorzystuje rower prywatnie i nie uprawia jazdy wyczynowej, etc. Jeśli ubezpieczenie OC w ż. pr. wykupuje się z polisą mieszania, domu, to zazwyczaj tą ochroną są objęci wszyscy domownicy.[/quote

W uzupełnieniu: TUiR "WARTA" S.A. w swoich ubezpieczeniach domów/mieszkań, czyli Warta Dom+ i Warta Dom Komfort +, oferuje tzw. "pakiet torebka". W tym pakiecie ochroną są objęte "... ruchomości domowe poza miejscem ubezpieczenia, stanowiące przedmioty codziennego użytku", w zakresie:"usiłowanie lub dokonanie rabunku.". W definicji ruchomości wymienia się tam m. in. rower.

Dla zainteresowanych: Szczegóły dot. rozszerzenia oferty w ubezpieczeniu WDK+ zamieściłem na swoim profilu facebook, adres poniżej.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
jakub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.3.2016 19:58
Bardzo dziękuję .Ubezpieczam zawsze mieszkanie w PZU ,ale tym razem wykorzystam informacje od Pana .Właśnie w tym roku kupiliśmy trzy rowery i teraz ubezpieczę je razem z mieszkaniem w tym pakiecie torebka.Jak dla mnie bardzo dobre i wygodne ubezpieczenie.
Cytuj
Odpowiedź