• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

OFE czy ZUS

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 12:04
ale ofe też kokosów nie bedziesz mieć popatrz sobie jaki to procent - tym bardziej ze ofe tez nie daje gwarancji ze ta kasa nie przepadnie.. to takie pitu pitu jak dla mnie
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:05
no z ofe i zusu to procentowo tak samo wychodzi kwestia ktorym zlodziejom wolisz placic :P
Cytuj
be free like a child
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 15:17
ani to ani to. nie liczcie na taka kase bo i tak jej nigdy nie zobaczymy to są ubezpieczenia społeczne a wiec nasza kasa idzie na innych ludzi i kolejne pokolenia beda na nas zarabiac - ja place minimalnie bo nie oplaca sie ten biznes wiec i tak mysle ze kolejne pokolenia nie będą się do tego paliły.
Cytuj
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 9:28
ja przeszłam do OFE nie dlatego że coś więcej na tym zyskam, ale dlatego, że chciałam to zrobić choćby na złość ZUS. Co to za polityka, że zus może się reklamować, a ofe nie ? przecież to wbrew konstytucji, co juz oczywiście po terminie deklaracji stwierdził senat.
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 13:56
ooo a tak apropos wlasnie jeden z naszych polityków stwierdził, że 2,6 mln ludzi wybrało OFE, bo nie zgodzili się na kradzież, mimo której ZUS i tak pozostał bankrutem :D Ładne podsumowanie wątku.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 9:02
Zobaczymy co trybunał orzeknie, przede wszystkim przegięcie było z brakiem możliwości reklamowania ofe. Myślę, ze tu sprawa jest przesadzona, ale jeśli jeszcze okaże się ze cala zmiana byla wbrew konstytucji ... no ciekawe jak to bedzie.
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 17:12
jagoda mysle ze nic nie bedzie - poszumią troche media i sprawa ucichnie, takie mamy państwo prawa - promują złodzieji i skotniałe instytucje nie dając obywatelom wolnego wyboru..
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2014 15:39
Na razie nie ma co przesądzać. Sprawa jest w toku, chociaż i tak wiadomo jak się zakończy :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.9.2014 15:32
Przeciez i tak nic to nie da i nic sie nie zmieni. Juz daliby spokoj z jakimis sprawami i wgl. No ale zaczekajmy. Moze faktycznie nastapi rewolucja.
Cytuj
Odpowiedź