• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie - wyjazd do USA

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ewelinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2016 10:01
Witam .Moja córka mieszka w USA od 4 lat .Jeszcze u Niej nie byłam ,ale się w tym roku wybieram na dwa miesiące.Wyszła za mąż za obywatela amerykańskiego.Czy orientuje się Pan czy w ona może ma szansę mnie ubezpieczyć ?A jeżeli nie ,to gdzie ja moge wykupić takie ubezpieczenie w Polsce? Przyznaję ,że pytałam dwoje znajomych ,którzy wyjeżdżali i beztrosko się przyznali do tego ,ze żadnej polisy nie wykupili przed wyjazdem .
Cytuj
Natalie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2016 11:21
Tez ostatnio slyszalam, o mężczyźnie, który wykupił last minute, do Tunezji, wraz z rodzina, proponowano mu ubezpiecznie, ale chciał polecieć najtańszym kosztem. Miał wypadek, teraz sprawa jest w sądzie.
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

24.2.2016 12:09
ewelinka napisał
Witam .Moja córka mieszka w USA od 4 lat .Jeszcze u Niej nie byłam ,ale się w tym roku wybieram na dwa miesiące.Wyszła za mąż za obywatela amerykańskiego.Czy orientuje się Pan czy w ona może ma szansę mnie ubezpieczyć ?A jeżeli nie ,to gdzie ja moge wykupić takie ubezpieczenie w Polsce? Przyznaję ,że pytałam dwoje znajomych ,którzy wyjeżdżali i beztrosko się przyznali do tego ,ze żadnej polisy nie wykupili przed wyjazdem .

Opieram sie tu na informacjach przekazanych od moich klientów którzy mają rodziny w USA. Podobno jest taka możliwość ale nie jest to tanie ubezpieczenie. Raczej lepiej jest ubezpieczyć się na taki wyjazd tu w Polsce. Ma Pani do wyboru ponad dwudziestu ubezpieczycieli. Wystarczy skontaktować się z najbliższym pośrednikiem ubezpieczeniowym. Wykupuje Pani standardowe ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą, czyli takie o którym tu rozmawiamy. W Warcie nazywa się to "Warta Travel Plus", w Allianz "Globtroter", w Hestii "Hestia Podróże", itd. Cała procedura trwa kilka minut. W firmach takich jak Allianz, Warta wszystko może Pani załatwić z pośrednikiem albo na telefon albo poprzez internet. Jeśli wybierze Pani Allianz, to nawet ja mogę Pani sprzedać takie ubezpieczenie, niezależnie od tego jak daleko mieszka Pani od Torunia, gdzie pracuję, bowiem poprzez ich aplikację mogę wysłać gotową umowę do Pani. Polisy Globtroter nie musi Pani podpisywać, zapłata składki na konto jest równoznaczna z zawarciem umowy. W tym przypadku ważne jest aby kwota składki była zaksięgowana przez Allianz jeszcze przed opuszczeniem granic RP.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

24.2.2016 14:40
Natalie napisał
Tez ostatnio slyszalam, o mężczyźnie, który wykupił last minute, do Tunezji, wraz z rodzina, proponowano mu ubezpiecznie, ale chciał polecieć najtańszym kosztem. Miał wypadek, teraz sprawa jest w sądzie.

Sprawa jest w sądzie ale o co? Jeśli wykupił ubezpieczenie w ramach zakupu wyciewczki, to miał ten Pan w cenie jakieś ubezpieczenie. Pytanie jakie? Z praktyki wiem, że takie ubezpieczenie jest ustawione standardowo i raczej na niskie sumy ubezpieczenia. Jeśli klient przy zakupie nie dopyta się np. o to czy to ubezpieczenie obejmuje np. choroby przewlekłe, uprawianie narciarstwa, assistance ( w jakim zakresie), choroby tropikalne, kontynuacja leczenia po powrocie do kraju, etc. to raczej tego typu opcji tam nie znajdzie. Wniosek: należy się pytać co obejmuje takie ubezpieczenie, a co nie, jakie są sumy ubezpieczenia, etc.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

24.2.2016 14:53
Kontynuując temat: Sprawdzałem u swojego klienta prowadzącego biuro podróży. Jeśli ktoś wykupuje sobie prywatnie imprezę, to w cenie jest standardowe ubezpieczenie. Raczej nie da się z tego ubezpieczenia zrezygnować ale nie ma żadnych problemów aby je tam w biurze podróży rozszerzyć o dodatkowe opcje i/lub zwiększyć sumy ubezpieczenia. Są biura gdzie informują o tym ale nie jest to standard. Klient takiego biura powinien więc wykazać własną inicjatywę w tym zakresie.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Odpowiedź