• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie dla sportowca

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ula34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.1.2016 13:29
Mój syn jest zapaśnikiem, jeździ na zawody i widzę, że świetnie sobie radzi. Ma 17 lat. Planuje karierę zapaśniczą.
Pomyślałam, że powinnam pomyśleć o jakimś dodatkowym ubezpieczeniu dla niego, tak na wszelki wypadek. Sport może nie jest bardzo niebezpieczny, ale jednak już parę razy wracał poobijany, szczególnie po zawodach. Na co mogę liczyć?
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

20.1.2016 17:07
Ula34 napisał
Mój syn jest zapaśnikiem, jeździ na zawody i widzę, że świetnie sobie radzi. Ma 17 lat. Planuje karierę zapaśniczą.
Pomyślałam, że powinnam pomyśleć o jakimś dodatkowym ubezpieczeniu dla niego, tak na wszelki wypadek. Sport może nie jest bardzo niebezpieczny, ale jednak już parę razy wracał poobijany, szczególnie po zawodach. Na co mogę liczyć?

Pownna Pani rozpocząć od rozeznania sytuacji w klubie sportowym. Zazwyczaj kluby ubezpieczają siebie, swoich trenerów i zawodników. Proszę zwrócić uwagę nie tylko na sumy ubezpieczenia (podlimity tych sum w rozszerzeniach zakresu podstawowego) ale także na zakres terytorialny ochrony (czy tylko RP), generalnie; na co może Pani syn liczyć, a na co nie (wyłączenia i ograniczenia w ochronie, definicje), dalej, kwestia np. rehabilitacji pourazowej, dzienne świadczenie szpitalne, rekonwalescencja, pomoc psychologiczna, etc. Dopiero jak będzie miała Pani pełną wiedzę jak to wygląda w klubie, można zaplanować jakieś dodatkowe ubezpieczenie.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Odpowiedź