• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

sąsiadka zalała mieszkanie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
marek1789

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.1.2016 15:33
Jak w temacie,a ubezpieczyciel sie miga. Szukam prawnika/adwokata/firmy, ktora pomoze mi renegocjować kwoty odszkodowania. Ktos coś poleci? Wiem, że jest coś takiego jak ubezpieczenie ochrony prawnej,ale nie korzystalem. Dzieki z gory. ps. Jeśli bedzie potrzeba moge szerzej opisac temat.
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

16.1.2016 14:33
marek1789 napisał
Jak w temacie,a ubezpieczyciel sie miga. Szukam prawnika/adwokata/firmy, ktora pomoze mi renegocjować kwoty odszkodowania. Ktos coś poleci? Wiem, że jest coś takiego jak ubezpieczenie ochrony prawnej,ale nie korzystalem. Dzieki z gory. ps. Jeśli bedzie potrzeba moge szerzej opisac temat.


Co to znaczy że "ubezpieczyciel sie miga"? Rozumiem że Pana mieszkanie usytuowane jest w tzw. bloku. Są trzy możliwości; pierwsza odszkodowanie jest wypłacane z polisy poszkodowanego, druga z polisy sprawcy, trzecia to szukanie pomocy w kancelariach odszkodowawczych. W razie jakiś perturbacji z Ubezpieczycielem ma Pan jeszcze możliwość interwencji u Rzecznika Finamnsowego - o jego roli pisalismy tu na forum w innym wątku. Ważne jest ustalenie przyczyn zalania. Czy administrator potwierdził przyczyny awarii? Co z tą sąsiadką? Uznaje swoją winę?
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
PrzemysławŻukowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2016 11:34
Miałem identyczną sytuacje, sprawa z ubezpieczycielem ciągnęła się i ciągnęła, w końcu przyznali mi jakieś marne grosze. Musiałem coś z tym zrobić, znalazłem firmę drb centrum odszkodowań. No i powiem Ci, że udało się załatwić sprawę całkiem fajnie, z czystym sercem mogę polecić. Jakbyś chciał dowiedzieć się czegoś więcej to śmiało pytaj.
Cytuj
I mówi to każdy, kto się kimś opiekuje, że trzeba być sprawiedliwym, ale samej sprawiedliwości nikt
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.2.2016 21:20
Miałam identyczną sytuację i również skorzystałam z pomocy DRB.Bardzo dobry kontakt.Sprawa zakończyła sie szybciej niż sie tego spodziewałam.Byłam również zadowolona z ustalonej prowizji.
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 16:22
patkanka napisał
Miałam identyczną sytuację i również skorzystałam z pomocy DRB.Bardzo dobry kontakt.Sprawa zakończyła sie szybciej niż sie tego spodziewałam.Byłam również zadowolona z ustalonej prowizji.

Skoro pisze Pani "byłam również zadowolona z ustalonej prowizji", to zastanawiam się czy pisze tu Pani jako b. poszkodowana, czy jako pośrednik.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 17:14
Skoro byłam poszkodowana,to nie byłam stroną pobierającą prowizję. Zwykłe niedomówienie. :)Firmę wybrałam właśnie też dlatego,że prowizja była niska w porównaniu z innymi.Ubezpieczyciel niekiedy robi co może ,aby zaniżyc koszty wypłaty odszkodowania a nie każdego stać na pomoc prawnika.
Cytuj
Odpowiedź