• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie chwilówki?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 17:53
To że chwilówki czy parabanki chcą wyciągnać od nas kase to już jest normalka. Pewnie ta chwilówka była na niskim oprocentowaniu i musieli od tego kolesia w jakiś in ny sposób wyciągnąć pieniądze wiec postanowili wymyślić sobie jakąś kolosalną sume za śmieszne ubezpieczenie.
Cytuj
mania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 21:55
Z tego co wiem to w SKOK-u można ubezpieczyć chwilówkę do 5 tysięcy na okres 12 miesięcy. Moim zdaniem warto ubezpieczać chwilówki bo podobnie jak z normalnymi pożyczkami nigdy nie wiadomo kiedy zabraknie nam pieniędzy. Wiem, że większość z Was nie znosi chwilówek ale prawda jest taka, że gdy człowiek naprawdę potrzebuje pieniędzy to weźmie nawet pożyczkę w parabanku, w waszym przypadku też pewnie by tak było.
Cytuj
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 0:04
A no właśnie, każdy tylko mówi jak nigdy, ja nigdy ale jak by sie znalazł w tak ciężkiej sytuacji to wydaje mi sie że bez niczego wziął by taką chwilówkę czy kredyt w jakimś parabanku byle by mieć co do garnka włożyć i za co żyć. Jak to mówią nigdy nie mów nigdy,
Cytuj
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 0:42
Moim zdaniem takie ubezpieczenie to bardzo fajna sprawa. Nikt nie przewidzi tego co stanie sie z nami za miesiac czy dwa albo i nawet pół roku. Nie wiadomo czy bedziemy w stanie wszystko spłacic. Ja tam biorąc jakiś kredyt zawsze pytam sie o to ubezpieczenie wole jednak dmuchać na zimne.
Cytuj
Sabina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 22:47
A dla mnie ubezpieczanie chwilówki to tylko niepotrzebne wydawanie pieniędzy. Jak sama nazwa wskazuje ten kredyt ma być wzięty na chwile i nie mamy poźniej mirć z nimi do czynienia wiec po co wiązać się w dodatkowe ubezpieczenia?
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 9:46
Też uważam że ubezpieczenie chwilówki to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Po prostu próbują nas naciągnąć na dodatkowe koszty. Ja raz w życiu brałam chwilówkę i spłaciłam ją w miesiąc, nie wiem po co miałabym brać dodatkowo ubezpieczenie...
Cytuj
Italiano

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 15:26
Takie instytucje jak chwilówki chca wyciągnąć od nas jak najwięcej pieniędzy. Wiec oprócz wysokiej prowizji i jakiś bezsensownych opłat dodają teraz jeszcze to ubezpieczenie tylko kto normalny to wykupi jak chwilówkę chce się spłacić jak najszybciej.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 11:36
Sabina napisał
A dla mnie ubezpieczanie chwilówki to tylko niepotrzebne wydawanie pieniędzy. Jak sama nazwa wskazuje ten kredyt ma być wzięty na chwile i nie mamy poźniej mirć z nimi do czynienia wiec po co wiązać się w dodatkowe ubezpieczenia?


No tak na chwilę, ale przecież nie masz pewności, że godzinę od wzięcia pożyczki nie przejedzie Cię auto albo nie dostaniesz zawału. Kto wtedy spłaci tą pożyczkę? Ja się jeszcze nie spotkałam z aż tak wysokim ubezpieczeniem ale jest to jednak zrozumiałe.
Cytuj
Odpowiedź