• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy warto wziąć przedłużoną gwarancję?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ramzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.12.2015 8:10
Niedługo będziemy kupować nową chłodziarko-zamrażarkę.
Decydujemy się na jeden z tańszych modeli, za około 800-900 złotych. Z tego, co się zorientowałem, to gwarancja na ten sprzęt to tylko 2 lata. Zastanawiam się, czy warto za 70 złotych przedłużyć ją o rok?
Jak państwo myślą? Czy ktoś miał z tym doświadczenie?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

11.12.2015 11:00
a nie lepiej dołożyć te 70 zł i kupić lepszy model?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
ramzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.12.2015 13:23
Robert Sierant napisał
a nie lepiej dołożyć te 70 zł i kupić lepszy model?


Pytanie, czy za 70 złotych kupię lepszy model?
Raczej niekoniecznie.
Zresztą wtedy pytanie pozostanie niezmienne, czy warto dokupić przedłużoną gwarancję?
Poza tym im droższy model, tym bardziej chyba trzeba myśleć nad dłuższa gwarancją, no bo po prostu szkoda, gdyby za dwa lata się sprzęt popsuł.
Cytuj
doris

Niezarejestrowani

23.3.2016 10:07
w multigwarancji możesz ubezpieczyć sprzęt domowy, zdaje się w sumie 11 urządzeń, to działa właśnie jak przedłużona gwarancja i chyba jednak opłaca się bardziej ;)
Cytuj
krzysztof

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2016 11:47
doris napisał
w multigwarancji możesz ubezpieczyć sprzęt domowy, zdaje się w sumie 11 urządzeń, to działa właśnie jak przedłużona gwarancja i chyba jednak opłaca się bardziej ;)
jaki koszt?
Cytuj
Frąc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2016 13:46
moze ktos tu jeszcze zajrzy .Tak odnośnie dodatkowego ubezpieczenia przy zakupie sprzetu .Mi się wydaje ,ze sprzedawcy mają jakąś prowizję od każdego takiego wciśnietego ubezpieczenia dodatkowego.Kiedyś dokupowałem a obecnie nie.Znajomu ,który reperował mi ostatnio mikrofalówke i nie zreperował(nie produkują już częsci zamiennych)powiedział ,że większośc teraz sprzętu to niestety jednorazówki.
Cytuj
Godzic

Niezarejestrowani

23.3.2016 14:08
Frąc napisał
moze ktos tu jeszcze zajrzy .Tak odnośnie dodatkowego ubezpieczenia przy zakupie sprzetu .Mi się wydaje ,ze sprzedawcy mają jakąś prowizję od każdego takiego wciśnietego ubezpieczenia dodatkowego.Kiedyś dokupowałem a obecnie nie.Znajomu ,który reperował mi ostatnio mikrofalówke i nie zreperował(nie produkują już częsci zamiennych)powiedział ,że większośc teraz sprzętu to niestety jednorazówki.
Powiem Ci wiecej, moj kolega pracuje w takim sklepie rtv/agd, jednym z popularnych. I mówi, że te sprzety specjalnie sa tak produkowane, zeby sie regularnie psuły.
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

23.3.2016 14:58
Pisałem tu w różnych wątkach, że na rynku są takie ubezpieczenia domów/mieszkań, w których ubezpieczyciele w ramach ochrony ubezpieczeniowej (assistance) zapewniają naprawę uszkodzonego sprzętu AGD,PC,RTV (oczywiście to nie są polisy za "sto złotych"), o ile ten sprzęt nie jest starszy niż 5-6 lat. Jeśli ktoś z Państwa ma taką polisę, to po co wydawać dodatkowe pieniądze?
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2016 15:24
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki napisał
Pisałem tu w różnych wątkach, że na rynku są takie ubezpieczenia domów/mieszkań, w których ubezpieczyciele w ramach ochrony ubezpieczeniowej (assistance) zapewniają naprawę uszkodzonego sprzętu AGD,PC,RTV (oczywiście to nie są polisy za "sto złotych"), o ile ten sprzęt nie jest starszy niż 5-6 lat. Jeśli ktoś z Państwa ma taką polisę, to po co wydawać dodatkowe pieniądze?
O i to by było świetne rozwiązanie, bo faktycznie 2-letnia gwarancja na sprzęt agd nie załatwia sprawy.
Cytuj
piotr wiec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2016 19:53
Zazwyczaj teraz tak jest sprzęt produkowany ,ze po 10 latach umiera śmiercią naturalną .Nie każdy wie m,że to ubezpieczenie assistance w pakiecie dotyczy własnie pomocy w reperacji sprzętu rtv agd.Mam przykład mojej siostry ,która opłaciła polise ,ale nie wiedziała dokładnie co ona obejmuje.:) Zazwyczaj te sprzęty teraz to jednorazówki.Chyba tylko jeszcze bosch produkuje częsci zamienne.Gwarancja i asistance w zupełności wystarczą .
Cytuj
Odpowiedź