• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

ubezpieczenie mieszkania

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
BakŁażaN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 10:43
A chodzi Ci o ubezpieczenie mieszkania pod kredyt czy o zwyczajne ubezpieczenie nieruchomości? Polecam artykuł, który znalazłam tutaj na stronie http://ub.comperia.pl/jak-zaoszczedzic-na-ubezpieczeniu-mieszkania.html. Oraz jeszcze możesz dowiedzieć się więcej na temat tego ubezpieczenia https://ub.comperia.pl/ubezpieczenie-nieruchomosci-pod-kredyt.html.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 11:16
ja mam jedno mieszkanie ubezpieczone w Generali i jest ok, ubezpieczenie załatwiałam przez neta potem przyszły tylko papierki kurierem, podpisałam i odesłałam ;) nie jest jakos mega drogo w porownaniu z konkurencją :)
Cytuj
be free like a child
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 20:20
Ja ubezpieczyłam mieszkanie w WBK-u i też nie narzekam. Mają bardzo fajny pakiet za śmieszne pieniądze więc myślę, że warto. Wcześniej miałam ubezpieczenie w PZU ale zwiałam stamtąd po tym jak sąsiad zalał mi mieszkanie a PZU nie chciało mi pieniędzy wypłacić.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.7.2014 11:48
Aśko napisał
Ja ubezpieczyłam mieszkanie w WBK-u i też nie narzekam. Mają bardzo fajny pakiet za śmieszne pieniądze więc myślę, że warto. Wcześniej miałam ubezpieczenie w PZU ale zwiałam stamtąd po tym jak sąsiad zalał mi mieszkanie a PZU nie chciało mi pieniędzy wypłacić.
Ale i co? Nie wyplacili CI w ogole? A sasiad mial jakas polise wykupiona? Od takich decyzji nie wiem czy wiesz, ale sie można odwoływać.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 12:46
nie wypłacili w pzu bo co ? podali konkretny powod ? poza tym jak nawet koles nie mial ubezpieczenia to powinien z wlasnej kieszeni przeciez zaplacic za malowanie - my na jednym mieszkaniu mielismy 3 zalania przez jednego kolesia - juz sie wkurzylam bo co rusz a to zmywarka a to coś nosz ile mozna... ale zarzadalam takiej kwoty od niego bo nie mial ubezpieczenia ze mu sie odechcialo - koles zaplacił i poki co sie pilnuje ;)
Cytuj
be free like a child
Gość

Niezarejestrowani

9.7.2014 13:35
animka napisał
nie wypłacili w pzu bo co ? podali konkretny powod ? poza tym jak nawet koles nie mial ubezpieczenia to powinien z wlasnej kieszeni przeciez zaplacic za malowanie - my na jednym mieszkaniu mielismy 3 zalania przez jednego kolesia - juz sie wkurzylam bo co rusz a to zmywarka a to coś nosz ile mozna... ale zarzadalam takiej kwoty od niego bo nie mial ubezpieczenia ze mu sie odechcialo - koles zaplacił i poki co sie pilnuje ;)
Tak, jak im ubezpieczyciel nie wypłacił to akurat sąsiad rzuci kasa. Chyba w idealnym świecie.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.8.2014 16:23
Ja bym szukała poza PKO oni przecież mają wszystko najdroższe. Od prowadzenia konta po kredyty. Wszystko też zależy od tego na co chcesz mieszkanie ubezpieczyć od tego będzie zależała jaką kwotę będziesz musiała płacić.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 13:07
animka napisał
nie wypłacili w pzu bo co ? podali konkretny powod ? poza tym jak nawet koles nie mial ubezpieczenia to powinien z wlasnej kieszeni przeciez zaplacic za malowanie - my na jednym mieszkaniu mielismy 3 zalania przez jednego kolesia - juz sie wkurzylam bo co rusz a to zmywarka a to coś nosz ile mozna... ale zarzadalam takiej kwoty od niego bo nie mial ubezpieczenia ze mu sie odechcialo - koles zaplacił i poki co sie pilnuje ;)


Nie wypłacili bo na pewno w ubezpieczeniu była mowa, że jak sąsiad zaleje to się nie liczy. Ludzie przecież tak jest zawsze i każdy ubezpieczyciel zawsze robi wszystko byle by tylko nie wypłacać odszkodowania. Obojętnie ile będziecie płacić jak przyjdzie co do czego i tak i tak zostanie się z niczym.
Cytuj
Odpowiedź