• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie dla zwierzaka w Alianz

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.10.2015 8:50
szukam ubezpieczenie dla moich kotów, niestety nie jest to łatwe, bo na stronach ubezpieczycieli nie bardzo da się to znaleźć. Przeszukałam też forum i zauważyłam, że był artykuł, w którym podano firmy, które ubezpieczają zwierzęta. Najbardziej zainteresowała mnie oferta Alianz, powodem jest cena 38 zł rocznie, co jest ważne, bo koty są dwa. Tylko problem, że na ich stronie nie widzę nawet wzmianki na ten temat.
Czy to oznacza, że mogę to kupić tylko w pakiecie, jako dodatek do innego ubezpieczenia?
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

19.10.2015 12:14
ElżbietaMaj napisał
szukam ubezpieczenie dla moich kotów, niestety nie jest to łatwe, bo na stronach ubezpieczycieli nie bardzo da się to znaleźć. Przeszukałam też forum i zauważyłam, że był artykuł, w którym podano firmy, które ubezpieczają zwierzęta. Najbardziej zainteresowała mnie oferta Alianz, powodem jest cena 38 zł rocznie, co jest ważne, bo koty są dwa. Tylko problem, że na ich stronie nie widzę nawet wzmianki na ten temat.
Czy to oznacza, że mogę to kupić tylko w pakiecie, jako dodatek do innego ubezpieczenia?

Proszę sprecyzować o jakie ubezpieczenie Pani chodzi. Jeśli chodzi o OC to przy ubezpieczeniu mieszkania jest taka możliwość, chyba we wszystkich firmach. Przywołuje Pani Allianz; jedyne co mi przychodzi do głowy to rozszerzenie ubezpieczenia turystycznego Globtroter o tzw. "PET ASSISTANCE" - zwrot kosztów opieki nad zwierzetami, zwrot kosztów wizyty w klinice weterynaryjnej, zwrot kosztów opieki nad zwierzętami poza granicami RP, ale jest to ubezpieczenie kosztów podróży zagranicznej, czyli związane z wyjazdem ubezpieczonego. Proszę jeszcze sprawdzić w PZU.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.10.2015 15:19
Zależy mi na ubezpieczeniu gwarantującym zwrot kosztów leczenia moich kotów. OC nie jest niezbędne, chyba,że jako opcja dodatkowa, bo to jednak nie psy, które mogłyby kogoś pogryźć, ponadto nie są wychodzące.
Wspomniałam o Alianz bo w przeczytanym przeze mnie artykule było wymienione to towarzystwo.
Nie chodzi o ubezpieczenie podróży ani nic takiego, po prostu
o coś w stylu odpowiednika ludzkiego NNW.
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

19.10.2015 15:52
ElżbietaMaj napisał
Zależy mi na ubezpieczeniu gwarantującym zwrot kosztów leczenia moich kotów. OC nie jest niezbędne, chyba,że jako opcja dodatkowa, bo to jednak nie psy, które mogłyby kogoś pogryźć, ponadto nie są wychodzące.
Wspomniałam o Alianz bo w przeczytanym przeze mnie artykule było wymienione to towarzystwo.
Nie chodzi o ubezpieczenie podróży ani nic takiego, po prostu
o coś w stylu odpowiednika ludzkiego NNW.

Wg. moich informacji takie ubezpieczenie pn. "Cztery Łapy". może Pani zaoferować PZU.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

19.10.2015 15:59
Na stronach www.ubea.pl znajdziesz coś o ubezpieczeniach które Ciebie interesują, a tak naprawdę to wystarczy wpisać w gogle: ubezpieczenie dla zwierząt domowych. Sądzę, że nie znajdziesz w cenie 38 zł ubezpieczenia odpowiedniego dla Ciebie i Twoich pupili :(
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2015 8:23
Niestety, na stronie ubea jest ten sam problem, co wszędzie, to znaczy znajdują się te główne rodzaje ubezpieczeń (na dom, życie, samochód i turystyczne) i nie mam pojęcia, gdzie można szukać tego dla zwierząt. Wpisując frazę w google też nie odnajduję stron towarzystw je oferujących, a jedynie jakieś wypozycjonowane artykuły zapleczowe opisujących ten rodzaj ubezpieczenia bez wskazania konkretnych produktów.
Za to PZU ma z tego co widzę jedynie ubezpieczenia dla zwierząt hodowlanych od uboju i padnięcia.
Już pomijam, że nie interesuje mnie wypłata odszkodowania, jeśli któryś z moich kotów umrze, bo niby jak mieliby wtedy wyliczyć ich wartość? To nie są koty rasowe. Miałam nadzieję, że znajdę coś, co pomogłoby mi w razie czego pokryć koszty leczenia, żebym nie musiała liczyć się aż tak bardzo z finansami.
Nie ma nigdzie takich ubezpieczeń?
Cytuj
EwelinaLudwig

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2015 9:32
Niby takie popularne, i juz od dawna sie o tym mowi, a jak chce sie skorzystac z konkretnej oferty to lipa.
Cytuj
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2015 11:26
EwelinaLudwig napisał
Niby takie popularne, i juz od dawna sie o tym mowi, a jak chce sie skorzystac z konkretnej oferty to lipa.


Dokładnie, artykułów jest na ten temat cała masa, a w każdym opisane są dwa lub trzy towarzystwa, które niby to mają: Alianz, lynx i jakieś mysefty pupil. Problem w tym, że na stronie alianz nic nie ma na ten temat, na stronie lynx jest mowa tylko o rasowych, a tego trzeciego w ogóle nie mogę znaleźć. W PZU można ubezpieczyć fermę norek czy pasiekę, ale nie zwykłe zwierzę.
I jak tu kupić ubezpieczenie?
Artykuły pewnie po kopiowane jeden z drugiego i dawno nieaktualne, ale jak się je czyta, to się wydaje, że są takie produkty, a tak naprawdę nie ma.
Cytuj
EwelinaLudwig

Niezarejestrowani

20.10.2015 12:03
ElżbietaMaj napisał
EwelinaLudwig napisał
Niby takie popularne, i juz od dawna sie o tym mowi, a jak chce sie skorzystac z konkretnej oferty to lipa.


Dokładnie, artykułów jest na ten temat cała masa, a w każdym opisane są dwa lub trzy towarzystwa, które niby to mają: Alianz, lynx i jakieś mysefty pupil. Problem w tym, że na stronie alianz nic nie ma na ten temat, na stronie lynx jest mowa tylko o rasowych, a tego trzeciego w ogóle nie mogę znaleźć. W PZU można ubezpieczyć fermę norek czy pasiekę, ale nie zwykłe zwierzę.
I jak tu kupić ubezpieczenie?
Artykuły pewnie po kopiowane jeden z drugiego i dawno nieaktualne, ale jak się je czyta, to się wydaje, że są takie produkty, a tak naprawdę nie ma.
Z tym kopiowwaniem też całkiem mozliwe. Jak pani cos znajdzie sensownego to prosze dac znac, tez jestem zainteresowana, moj piesek ma juz swoje lata i nie wiadomo kiedy trzeba bedzie go poddac jakiemuś zabiegowi.
Cytuj
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2015 8:54
Niestety obawiam się, że niczego nie znajdę. Takich ubezpieczeń, mimo wielu zapewnień i wpisów w tym temacie po prostu nie ma, albo są, jednak nie dla moich kotów.
Szkoda, bo uważam, że dużo więcej osób chciałoby w ten sposób ubezpieczyć pupili.
Może ktoś kiedyś wprowadzi ubezpieczenie tego typu, kto wie?
Na razie pozostaje oszczędzać, aby w razie czego mieć rezerwę na leczenie zwierzaków.
Cytuj
Odpowiedź