• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakie ubezpieczenie NNW dla 25-latki?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
candyq

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2015 11:20
Chciałam zapytać, jakie ubezpieczenie powinno być wystarczające dla mnie. Mam 25 lat, niestety NNW z uczelni już mi wygasło, a że skończyłam studia to go nie odnowię.
Pomyślałam, że warto pomyśleć o jakiejś ochronie. Problem w tym, że wykupując polisę z uczelni nie interesowałam się ani zakresem ani sumą ubezpieczeniową i nie wiem, czy brać najwyższą opcję czy wystarczy mniejsza.
Co Państwo radzą?
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

8.10.2015 11:39
candyq napisał
Chciałam zapytać, jakie ubezpieczenie powinno być wystarczające dla mnie. Mam 25 lat, niestety NNW z uczelni już mi wygasło, a że skończyłam studia to go nie odnowię.
Pomyślałam, że warto pomyśleć o jakiejś ochronie. Problem w tym, że wykupując polisę z uczelni nie interesowałam się ani zakresem ani sumą ubezpieczeniową i nie wiem, czy brać najwyższą opcję czy wystarczy mniejsza.
Co Państwo radzą?

Proszę się zainteresować tzw. grupowym ubezpieczeniem na życie - grupy otwarte. To znacznie lepsze rozwiązanie niż typowe NNW, bo zawiera w sobie także typowe NNW. Np. Warta proponuje takie ubezpieczenie już od 33,00 zł miesięcznie. Jeśli jest Pani zainteresowana, to proszę napisać do mnie na adres: mbulecki@gmail.com
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
candyq

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2015 13:09
To jest miesięczna opłata a nie roczna?
Szczerze mówiąc myślałam, że będzie taniej.
Na studiach płaciło się chyba 50 złotych i to było na cały rok, czy takich ofert nie ma indywidualnych albo nawet tych grupowych?
To jednak dużo drożej i obawiam się, że nie będzie nie stać na takie ubezpieczenie.
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

8.10.2015 13:29
candyq napisał
To jest miesięczna opłata a nie roczna?
Szczerze mówiąc myślałam, że będzie taniej.
Na studiach płaciło się chyba 50 złotych i to było na cały rok, czy takich ofert nie ma indywidualnych albo nawet tych grupowych?
To jednak dużo drożej i obawiam się, że nie będzie nie stać na takie ubezpieczenie.


Nawet jeśli zdecyduje się Pani na indywidualne ubezpieczenie NNW to raczej nie uda się Pani znaleźć oferty sensownej za 50,00 zł rocznie. Na studiach miała Pani grupową ofertę w ramach akcji szkolnej. To nie jest to samo. Indywidualne wersje są droższe. Na temat ofert szkolnych dużo tu napisano w innym wątku. Zaproponowałem Pani jedną z najtańszych wersji ubezpieczenia na życie z opcją wypadkową.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
candyq

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2015 15:19
A nie dałoby się zrezygnować z tej części gwarantującej wypłatę odszkodowania w razie mojej śmierci?
Bo jest to dla mnie najmniej interesująca opcja, a potrzebuję tylko czegoś, co da mi odszkodowanie w razie, gdyby coś mi się stało, miałabym jakiś wypadek, złamałabym rękę, nogę, cokolwiek.
Wiem, że takiej niskiej składki nie znajdę, ale liczyłam na coś w granicach 100-150 złotych rocznie.
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

8.10.2015 15:26
candyq napisał
A nie dałoby się zrezygnować z tej części gwarantującej wypłatę odszkodowania w razie mojej śmierci?
Bo jest to dla mnie najmniej interesująca opcja, a potrzebuję tylko czegoś, co da mi odszkodowanie w razie, gdyby coś mi się stało, miałabym jakiś wypadek, złamałabym rękę, nogę, cokolwiek.
Wiem, że takiej niskiej składki nie znajdę, ale liczyłam na coś w granicach 100-150 złotych rocznie.

W ubezpieczeniu grupowym raczej nie. Ubezpieczenie indywidualne NNW za takie pieniądze da się znaleźć ale nie będzie tam zbyt wysokiej sumy ubezpieczenia. Zgon w wyniku wypadku jest tam również, nie znam ubezpieczenia tylko z tzw. "trwałym uszczerbkiem".
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Steven

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.10.2015 7:35
Ubezpieczenie zgonu to chyba podstawa takich ubezpieczeń, prawda?
Aczkolwiek sam się dziwie, że jeszcze nie pomyśleli o nowej składce, która nie zawiera tej opcji. Ostatecznie świat się zmienia, a my podobno jesteśmy pokoleniem egoistów, którzy żyją dla siebie.
Na pewno jest wiele osób, które nie mając rodziny na utrzymaniu nie bardzo mają i przede wszystkim nie chcą nikogo uposażać.
Właśnie, czy można zawrzeć taką umowę ubezpieczenia i nie wskazać uposażonego?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.10.2015 10:12
Steven napisał
Ubezpieczenie zgonu to chyba podstawa takich ubezpieczeń, prawda?
Aczkolwiek sam się dziwie, że jeszcze nie pomyśleli o nowej składce, która nie zawiera tej opcji. Ostatecznie świat się zmienia, a my podobno jesteśmy pokoleniem egoistów, którzy żyją dla siebie.
Na pewno jest wiele osób, które nie mając rodziny na utrzymaniu nie bardzo mają i przede wszystkim nie chcą nikogo uposażać.
Właśnie, czy można zawrzeć taką umowę ubezpieczenia i nie wskazać uposażonego?

O wszystkim decyduje kodeks cywilny.
Cytuj
JuliaB

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.10.2015 13:23
Gość napisał
Steven napisał
Ubezpieczenie zgonu to chyba podstawa takich ubezpieczeń, prawda?
Aczkolwiek sam się dziwie, że jeszcze nie pomyśleli o nowej składce, która nie zawiera tej opcji. Ostatecznie świat się zmienia, a my podobno jesteśmy pokoleniem egoistów, którzy żyją dla siebie.
Na pewno jest wiele osób, które nie mając rodziny na utrzymaniu nie bardzo mają i przede wszystkim nie chcą nikogo uposażać.
Właśnie, czy można zawrzeć taką umowę ubezpieczenia i nie wskazać uposażonego?

O wszystkim decyduje kodeks cywilny.


Mógłbyś rozwinąć nieco tę myśl?
Jakim cudem Kodeks Cywilny może decydować o zasadach ubezpieczeń?
To znaczy wiem, że jeśli chodzi o oc auta, to jest ustawa, która reguluje zakres i wysokość, ale innych ubezpieczeń też się to tyczy?
Nie ma jakiejś dowolności w tym względzie?
Sama nie mam obecnie ubezpieczenia i się z tym nieco nieswojo czuję.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.10.2015 13:31
JuliaB napisał
Gość napisał
Steven napisał
Ubezpieczenie zgonu to chyba podstawa takich ubezpieczeń, prawda?
Aczkolwiek sam się dziwie, że jeszcze nie pomyśleli o nowej składce, która nie zawiera tej opcji. Ostatecznie świat się zmienia, a my podobno jesteśmy pokoleniem egoistów, którzy żyją dla siebie.
Na pewno jest wiele osób, które nie mając rodziny na utrzymaniu nie bardzo mają i przede wszystkim nie chcą nikogo uposażać.
Właśnie, czy można zawrzeć taką umowę ubezpieczenia i nie wskazać uposażonego?

O wszystkim decyduje kodeks cywilny.


Mógłbyś rozwinąć nieco tę myśl?
Jakim cudem Kodeks Cywilny może decydować o zasadach ubezpieczeń?
To znaczy wiem, że jeśli chodzi o oc auta, to jest ustawa, która reguluje zakres i wysokość, ale innych ubezpieczeń też się to tyczy?
Nie ma jakiejś dowolności w tym względzie?
Sama nie mam obecnie ubezpieczenia i się z tym nieco nieswojo czuję.
Regulowany jest zakres, a jesli chodzi o cenę to jest zblizona. Oc jest obligatoryjne.
Cytuj
Odpowiedź