• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakie ubezpieczenie dla budowlańca?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Steven

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2015 14:39
Chciałbym ubezpieczyć się na wypadek kalectwa i choroby. Mam 38 lat i pracuję na budowach.
Ile kosztowałaby mnie składka i na jaką sumę mógłbym się ubezpieczyć?
Mogą mi państwo coś polecić?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

27.8.2015 15:15
a jaką chciałbyś mieć sumę ubezpieczenia?
czy pracujesz na wysokościach?

ryzyko tylko od śmierci czy również od NNW, poważne zachorowania, pobyt w szpitalu?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Steven

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2015 15:34
Zdarza się, że i na wysokościach.
Myślałem o ubezpieczeniu na jakieś 50 tysięcy. W sumie to nigdy się nie ubezpieczałem, więc też nie wiem za bardzo, jak wyglądają ceny.
I nawet nie chodzi mi o ubezpieczenie w razie śmierci (wtedy nie będę potrzebował pieniędzy), tylko własnie od wypadków, pobytu w szpitalu i kalectwa.
Różnie może być. Ile wyniesie taka składka?
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

27.8.2015 16:23
Steven napisał
Chciałbym ubezpieczyć się na wypadek kalectwa i choroby. Mam 38 lat i pracuję na budowach.
Ile kosztowałaby mnie składka i na jaką sumę mógłbym się ubezpieczyć?
Mogą mi państwo coś polecić?


Szanowny Panie,
Na podstawie tak skąpych danych nikt z nas raczej się nie odważy podać Panu ceny takiej polisy. Radzę aby zacząć od sprawdzenia, czy w firmie w której jest Pan zatrudniony funkcjonuje jakieś ubezpieczenie grupowe. Jeśli nie, jeśli jest Pan np. „samo zatrudniony”, to na rynku funkcjonują ubezpieczenia - tzw. grupy otwarte, oparte na ubezpieczeniach grupowych, do których może Pan przystąpić w każdej chwili, o ile jest Pan zdrowy, nie na rencie inwalidzkiej, etc. To jest najtańsza forma ubezpieczenia, z tym że sumy ubezpieczenia tam raczej do zbyt wysokich nie należą. Jeśli zależy Panu na dużej SU, to pozostaje Panu poszukać ubezpieczenia indywidualnego. Ten wątek już się przewijał na tym forum. Branża w której Pan pracuje (zwłaszcza jeśli w grę wchodzi praca na wysokościach) nie jest traktowana przez Ubezpieczycieli, pod kątem oceny ryzyka, jako standardowa, więc składka nie będzie niska. W tego typu ubezpieczeniach ZU indywidualnie ocenia swoje ryzyko. Proszę w rozmowach na ten temat zwracać uwagę nie tylko na koszty ale także na sposób definiowania ryzyk Pana interesujących, wyłączenia i karencje. Istotne jest także to, czy to jest polisa „czysto” ochronna, czy też jest tam wkomponowany element oszczędnościowy. Każdy z tych przypadków wymaga innego spojrzenia na składkę.Konkretnej firmy Panu nie polecam, bo zapewne już ma Pan jakieś preferencje, więc proszę zacząć od tych ZU właśnie ale proszę na tym nie poprzestawać.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Steven

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2015 8:45
W zasadzie to nie mam żadnych preferencji, bo nigdy się nie ubezpieczałem, tyle co w szkole kiedyś.
Wiem, że znajomi ostatnio szukali ubezpieczenia, to pomyślałem, że i ja sobie kupię. Ale jak to takie drogie, to raczej zrezygnuję.
Nie może mi pan podać nawet przybliżonej wartości?
Cytuj
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

28.8.2015 9:22
Na stronie naszej firmy www.wilczynski.com.pl - chcę ubezpieczyć online - mamy propozycje dla Ciebie do wyboru. W przypadku zainteresowania proszę o zapoznanie się z warunkami i kontakt jak opisano :)
Wypowiedź została zmieniona przez: Krzysztof Wilczyński 28.8.2015 9:22
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

28.8.2015 12:48
Steven napisał
W zasadzie to nie mam żadnych preferencji, bo nigdy się nie ubezpieczałem, tyle co w szkole kiedyś.
Wiem, że znajomi ostatnio szukali ubezpieczenia, to pomyślałem, że i ja sobie kupię. Ale jak to takie drogie, to raczej zrezygnuję.
Nie może mi pan podać nawet przybliżonej wartości?

Otwarte ubezpieczenie grupowe o którym wspominałem zaczyna się od np. 33,00 zł miesięcznie (Warta), tylko obawiam się że opcja ochrony za taką składkę to za mało dla Pana. Za składkę od ok. 55,00 zł miesięcznie w górę, może Pan sobie coś znaleźć. Sensownej polisy indywidualnej za takie pieniądze raczej Pan nie kupi.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Rafał Skrzypczykdoświadczony doradca

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 5 razy

Wyślij wiadomość

29.8.2015 20:56
Steven napisał
W zasadzie to nie mam żadnych preferencji, bo nigdy się nie ubezpieczałem, tyle co w szkole kiedyś.
Wiem, że znajomi ostatnio szukali ubezpieczenia, to pomyślałem, że i ja sobie kupię. Ale jak to takie drogie, to raczej zrezygnuję.
Nie może mi pan podać nawet przybliżonej wartości?


Tak jak pisali przedmówcy, aby wybrać optymalne rozwiązanie, które spełni swoją rolę potrzebna jest precyzja Twoich .oczekiwań
Cytuj
Rafał Skrzypczyk
tel. 604 834 147
nove@nove.biz.pl
Jeremi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2015 12:41
Rafał Skrzypczyk napisał
Steven napisał
W zasadzie to nie mam żadnych preferencji, bo nigdy się nie ubezpieczałem, tyle co w szkole kiedyś.
Wiem, że znajomi ostatnio szukali ubezpieczenia, to pomyślałem, że i ja sobie kupię. Ale jak to takie drogie, to raczej zrezygnuję.
Nie może mi pan podać nawet przybliżonej wartości?


Tak jak pisali przedmówcy, aby wybrać optymalne rozwiązanie, które spełni swoją rolę potrzebna jest precyzja Twoich .oczekiwań
Człowiek nie przewidzi co moze mu sie przydac...
Cytuj
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

16.9.2015 8:30
Proponuję na tym forum poczytać temat - Ubezpieczenie na życie na 2015
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
Odpowiedź