• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakie NNW do pracy za granicę?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ant225

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2015 13:38
Wyjeżdżam za tydzień do Holandii do pracy. Będę tam zbierać jabłka. Problem w tym, że to nie idzie przez żadną agencję, więc nie będę miała ubezpieczenia i dopiero teraz sobie uświadomiłam, że warto jakieś załatwić. Mam tam zostać najpewniej do połowy października. mam 24 lata. Czy moga mi państwo jakieś polecić, najlepiej niedrogie?
Cytuj
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

8.8.2015 8:24
ant225 napisał
Wyjeżdżam za tydzień do Holandii do pracy. Będę tam zbierać jabłka. Problem w tym, że to nie idzie przez żadną agencję, więc nie będę miała ubezpieczenia i dopiero teraz sobie uświadomiłam, że warto jakieś załatwić. Mam tam zostać najpewniej do połowy października. mam 24 lata. Czy moga mi państwo jakieś polecić, najlepiej niedrogie?
Polecam ubezpieczenie Ergo Hestii - Hestia podróże - tu link do ww:http://www.ergohestia.pl/dla-ciebie/oferta/podroz/hestia-podroze.html, jeżeli chcesz zawrzeć umowę to proszę o kontakt, który przekieruję do agencji ubezpieczeniowej.
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
ant225

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2015 20:48
Krzysztof Wilczyński napisał
Polecam ubezpieczenie Ergo Hestii - Hestia podróże - tu link do ww:http://www.ergohestia.pl/dla-ciebie/oferta/podroz/hestia-podroze.html, jeżeli chcesz zawrzeć umowę to proszę o kontakt, który przekieruję do agencji ubezpieczeniowej.


Dziękuję bardzo, ale strona z podanego linka nie działa. Jednak sobie już znalazłam odpowiednią zakładkę.
Chciałabym jeszcze zapytać, czy takie ubezpieczenie będzie mnie chronić w przypadku wypadku przy pracy, bo jadę tam pracować, a nie odpoczywać? Bo wydaje mi się, że to raczej turystyczne NNW.
Cytuj
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

10.8.2015 9:15
ant225 napisał
Krzysztof Wilczyński napisał
Polecam ubezpieczenie Ergo Hestii - Hestia podróże - tu link do ww:http://www.ergohestia.pl/dla-ciebie/oferta/podroz/hestia-podroze.html, jeżeli chcesz zawrzeć umowę to proszę o kontakt, który przekieruję do agencji ubezpieczeniowej.


Dziękuję bardzo, ale strona z podanego linka nie działa. Jednak sobie już znalazłam odpowiednią zakładkę.
Chciałabym jeszcze zapytać, czy takie ubezpieczenie będzie mnie chronić w przypadku wypadku przy pracy, bo jadę tam pracować, a nie odpoczywać? Bo wydaje mi się, że to raczej turystyczne NNW.
Proszę wybrać dodatkową opcję - z wykonywaniem pracy :)
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
Odpowiedź