• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Gdzie dostanę ac na starszy samochód?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2015 16:45
Mój samochód ma już 11 lat i mało który ubezpieczyciel chce mi sprzedać ubezpieczenie ac.
Może ktoś z państwa wie, gdzie mogłabym mimo wszystko takie nabyć?
Bardzo mi na tym zależy, samochód jest naprawdę zadbany, od nowości go mamy, zawsze był garażowany i nie jest żadnym złomem. Czy jest jakiś ubezpieczyciel, który da na niego ac?
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Niezarejestrowani

26.7.2015 16:10
ElżbietaMaj napisał
Mój samochód ma już 11 lat i mało który ubezpieczyciel chce mi sprzedać ubezpieczenie ac.
Może ktoś z państwa wie, gdzie mogłabym mimo wszystko takie nabyć?
Bardzo mi na tym zależy, samochód jest naprawdę zadbany, od nowości go mamy, zawsze był garażowany i nie jest żadnym złomem. Czy jest jakiś ubezpieczyciel, który da na niego ac?

Na początek proponuję zacząć od TUiR "WARTA" S.A.
Cytuj
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2015 16:54
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki napisał

Na początek proponuję zacząć od TUiR "WARTA" S.A.


Dziękuję za podpowiedź, już wysłałam zapytanie, ale dziś pewnie nie przyjdzie odpowiedź. Czy mógłby mi pan doradzić, czy takie starsze auta to ubezpieczają zarówno w pakiecie Komfort jak i standard?
Szczerze mówiąc, to myślałam, że są niewielkie szanse na AC dla mojego samochodu.
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

26.7.2015 17:12
ElżbietaMaj napisał
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki napisał

Na początek proponuję zacząć od TUiR "WARTA" S.A.


Dziękuję za podpowiedź, już wysłałam zapytanie, ale dziś pewnie nie przyjdzie odpowiedź. Czy mógłby mi pan doradzić, czy takie starsze auta to ubezpieczają zarówno w pakiecie Komfort jak i standard?
Szczerze mówiąc, to myślałam, że są niewielkie szanse na AC dla mojego samochodu.

Niestety wersja Komfort" dla 11-letniego samochodu jest niedostępna. Proszęjednak rozważyć opcje w wersji "Standard", np. wykup amortyzacji. To Pani gwarantuje, że przy naprawie pojazdu Warta zapłaci nie za części używane ale za równoważniki części nowych.
Jeśli potrzebuje Pani szczegółowych informacji, proszę o mail: mbulecki@gmail.com
Wypowiedź została zmieniona przez: WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki 26.7.2015 17:14
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Odpowiedź