• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakie ubezpieczenie na wakacje .

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mariqa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 18:22
Wybieram się z rodziną na wakacje za granicę .Nie mam pojęcia jakie wybrać ubezpieczenie żeby w razie czego obejmowało leczenie ambulatoryjne jak również szpitalne .Jaką firmę wybrać , która proponuje korzystną ofertę oraz czy takie ubezpieczenie mogę wykupić na miesiąc to znaczy na czas pobytu za granicą ?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 11:27
Proponujemy głównie zastanowić nad ubezpieczeniem NNW. Tego typu polisy są skierowane w głównej mierze do osób podróżujących za granicę. Ubezpieczenie NNW dla turysty niesie ze sobą bardzo dużo korzyści. Przede wszystkim za w relatywnie niewielką opłatą zapewniamy sobie bezpieczeństwo i lepsze samopoczucie. Zapraszam serdecznie do wątku : http://www.comperia.pl/forum/ubezpieczenia/12-ubezpieczenie-turystyczne.html, omawialismy dość szeroko zagdanienie ubzezpieczeń turystycznych.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 0:21
Wiesz, teraz zbliża się okres wakacyjny i sporo jest firm ubezpieczeniowych które mają w swojej ofercie ubezpieczenie na wakacje. Nawet ostatnio w telewizji widziałem reklamę tego ubezpieczenia. Jak jedziesz na granice to bierz jak najbardziej wypaśne to ubezpieczenie bo nigdy nie wiadomo co może Ci sie stać.
Cytuj
Daro Sław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 19:21
Nie tylko sporo jest jako takich firm ubezpieczeniowych bo nawet banki mają w swojej ofercie ubezpieczenia podróżnych. Ja w pierwszej kolejności przeszedłbym się do banku w którym już jestem klientem, ewentualnie też do firmy ubezpieczeniowej w której mam polisę na życie czy nawet OC samochodu, i zapytał tam. często dla aktualnych klientów mogą mieć atrakcyjne promocje.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 11:48
Daro Sław napisał
Nie tylko sporo jest jako takich firm ubezpieczeniowych bo nawet banki mają w swojej ofercie ubezpieczenia podróżnych. Ja w pierwszej kolejności przeszedłbym się do banku w którym już jestem klientem, ewentualnie też do firmy ubezpieczeniowej w której mam polisę na życie czy nawet OC samochodu, i zapytał tam. często dla aktualnych klientów mogą mieć atrakcyjne promocje.


Dokładnie tak zrób. Zawsze jak już jesteś klientem to oni dla swoich ludzi mają jakieś fajne zniżki, a nawet jak nie to zawsze warto zapytać i się dowiedzieć co oferują i ile to kosztuje, żeby mieć pogląd.
Cytuj
Odpowiedź