• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Czy szkolne ubezpieczenie działa w czasie wakacji?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Aleksy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2015 8:28
Chcemy pojechać z rodziną na wczasy nad jezioro. I zastanawiamy się, czy jest sens wykupować na ten czas (tydzień) ubezpieczenie NNW dla dwójki naszych dzieci. Ja i żona jesteśmy już ubezpieczeni, no a dzieci przez cały rok mają ubezpieczenie w szkole. Może wie ktoś, czy to szkolne ubezpieczenie działa także na wakacjach, na takich wyjazdach?
Cytuj
Grzegorz Woźniak

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 172 razy

Wyślij wiadomość

17.7.2015 21:35
Szkolne ubezpieczenie jest zazwyczaj ważne do końca września. W czasie wyjazdu warto pomyśleć również o ubezpieczeniu turystycznym. O jego zaletach przeczytasz tutaj.
Cytuj
Grzegorz Woźniak
Doradca finansowo - ubezpieczeniowy
tel. 502019859
email: wozniakgrzegorz@op.pl
Aleksy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.7.2015 10:13
Wiem, że jest ważne do 30 września, pytanie tylko, czy w trakcie wakacji działa nad jeziorem. Czy jego zasięg nie jest ograniczony do szkoły, drogi do szkoły i ewentualnie domu.
Ktoś wie, gdzie mogę to sprawdzić? Czy w sekretariacie szkolnym powinni mi udostępnić jakąś umowę zawarcia ubezpieczenia i OWU?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.7.2015 11:15
Najlepiej przeczytac umowe, wtedy bedzie jasne. TU mogą zamieszczać niestety w umowach rożne zapisy.
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

24.7.2015 19:17
Aleksy napisał
Wiem, że jest ważne do 30 września, pytanie tylko, czy w trakcie wakacji działa nad jeziorem. Czy jego zasięg nie jest ograniczony do szkoły, drogi do szkoły i ewentualnie domu.
Ktoś wie, gdzie mogę to sprawdzić? Czy w sekretariacie szkolnym powinni mi udostępnić jakąś umowę zawarcia ubezpieczenia i OWU?

Jak najbardziej. Szkoła powinna mieć o.w.u takiego ubezpieczenia, a nawet opis ofertowy, który pomaga udzielić odpowiedzi na elementarne pytania rodziców. Ponadto zazwyczaj jest w szkole osoba która z ramienia szkoły "opiekuje się" takim ubezpieczeniem. Ta osoba dysponuje nr. tel. i adresem e-mail pośrednika i jeśli sama nie jest w stanie udzielić takiej informacji, może i powinna ułatwić kontakt z przedstawicielem ubezpieczyciela. Podpowiedź kolegi co do wykupienia dodatkowego ubezpieczenia jest zasadna, bowiem sumy ubezpieczenia w tzw."polisach szkolnych" są zazwyczaj niskie, więc ewentualne świadczenie również. Z mojej dot. praktyki wynika, że raczej szkoły dzieci ubezpieczają w tzw. zakresie pełnym, czyli całodobowo, ale nie wykluczam wyjątków.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Odpowiedź