• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie po oc dla anglika?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Everett

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 10:23
Mam samochód sprowadzony z wysp, tzw. "anglika", czyli z kierownicą po prawej stronie. Słyszałem, że niedługo mają wejść w życie regulacje, które umożliwiają jazdę bez przekładania kierownicy i chciałbym z tej możliwości skorzystać. Na razie więc samochód postoi w garażu. Niestety kończy się w nim oc i chciałbym je ponownie ubezpieczyć. Może wiecie państwo, czy fakt, że jest to taki a nie inny samochód ma znaczenie dla ubezpieczycieli, a jeśli tak, to w jakim towarzystwie mogę go ubezpieczyć bez przeszkód?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 10:28
czy auto ma już polskie tablice rejestracyjne?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
marcinb

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 10:36
Niestety te stawki wzrosną i to sporo. Od sierpnia nie trzeba będzie już przekładać kierownicy, ale za takie auta trzeba płacić trzykrotnie wyższe składki niż w przypadku tych z kierownicami po lewej stronie.
Cytuj
Everett

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 15:30
Robert Sierant napisał
czy auto ma już polskie tablice rejestracyjne?


Nie, jeszcze nie zostało przerejestrowane.
Czy najpierw powinienem je przerejestrować?
Z tym oc to słyszałem, że będzie drożej, no ale ja mam prawie 50% zniżek, więc chyba nie powinno być aż tak źle.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.7.2015 9:51
O tym, o ile będzie drożej, piszą tu:http://ub.comperia.pl/26474-oc-dla-anglika-kierownica-z-prawej-strony-zwiekszy-koszt-ubezpieczenia.html
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.10.2015 18:34
A to zawsze pewnie będzie drożej, ale warto sobie zrobic research kilku topowych firm które oferują takie ubezpieczenia i porównać. Ja jak szukałam taniego Oc to znalazłam https://superpolisa.pl/ i tam sobie porównałam co mi się opłaca.
Cytuj
Odpowiedź