• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaka polisa na życie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
krystynadu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2015 9:05
W najbliższym czasie chciałabym zabezpieczyć siebie oraz rodzinę polisą na życie .Zastanawiam się nad dwiema opcjami. Pierwsza to sama polisa ochronna. Druga to polisa ochronna plus inwestycyjna. Na tę drugą namawiała mnie znajoma, która obecnie ma taka polise i mówi,że można na tym dużo zarobic. Co sądzicie o tym rozwiązaniu? Warto jest inwestować w tego rodzaju polisę czy jednak raczej nie?
Cytuj
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

30.6.2015 10:43
Proponuję zajrzeć do tematu: Ubezpieczenie na życie na 2015. Jak wyobrażasz sobie dobre ubezpieczenie ochronne na życie i jednocześnie duży zarobek na części inwestycyjnej - przecież to się nie spina :(.
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

30.6.2015 12:17
kim jest ta znajoma, że Cię namawia na polisę na życie z funduszem inwestycyjnym?

albo chronisz albo chcesz zarobić...nie łączyłbym ww. ze sobą
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Grzegorz Woźniak

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 172 razy

Wyślij wiadomość

30.6.2015 15:31
Polisy inwestycyjne nie są dobre dla osób, które nie rozumieją ich działania, a skusiły ich wyłącznie wysokie zyski. Złota zasada: nie inwestuje w coś czego nie znam w 100% bo stracę.
Cytuj
Grzegorz Woźniak
Doradca finansowo - ubezpieczeniowy
tel. 502019859
email: wozniakgrzegorz@op.pl
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2015 11:10
Grzegorz Woźniak napisał
Polisy inwestycyjne nie są dobre dla osób, które nie rozumieją ich działania, a skusiły ich wyłącznie wysokie zyski. Złota zasada: nie inwestuje w coś czego nie znam w 100% bo stracę.
Moze doradca w takim razie im wyjasni?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.7.2015 14:30
Piotr napisał
Grzegorz Woźniak napisał
Polisy inwestycyjne nie są dobre dla osób, które nie rozumieją ich działania, a skusiły ich wyłącznie wysokie zyski. Złota zasada: nie inwestuje w coś czego nie znam w 100% bo stracę.
Moze doradca w takim razie im wyjasni?
Doradca to wyjasni w ten sposb, ze warto, bo on wtedy sobie prowizje wezmie i po klopocie.
Cytuj
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2015 19:54
Gdyby tak było, to nikt oprócz finansistów by nie inwestował, bo wątpię, żeby ktoś, kto się nie nauczył tego na studiach czy ewentualnie we własnym zakresie (ale wtedy potrzeba chyba dużo więcej czasu?) poznał produkty inwestycyjne w 100%.
Mnie za to ciekawi, kiedy warto jest kupić polisę na życie?
Bo ja jestem młoda i zastanawiam się, czy to nie jest strata pieniędzy. W końcu nawet gdybym miała jakiś nagły wypadek, to nie mam jeszcze kogo zabezpieczyć, bo nie mam dzieci.
Cytuj
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

3.7.2015 7:41
Na tym forum już napisałem, że polisę ochronną na życie kupuje się młodym wiekiem i dobrym zdrowiem.
Polisę inwestycyjną, kupuje się oddzielnie - bo to jest oszczędzanie, a oszczędności nie wydaje się w czasie oszczędzania - w tego typu polisie najlepsza zasada jest wpłacam i zapominam - wybieram po umówionym czasie - zyskuję niewiele, ale mam pewność. W przypadku osób które chcą bawić się w inwestowanie, bo znają się na tym - to mają do wyboru inne instrumenty finansowe poza ubezpieczeniowe.
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

3.7.2015 10:08
Polisa na życie nie musi chronić tylko życia, ale również możesz otrzymać świadczenie za ciężkie zachorowanie lub pobyt w szpitalu.

Jak tak zwyczajnie umrzesz to pieniądze otrzyma uposażony, ale wyobraź sobie, że zachorowałaś, trafiłaś do szpitala, nie możesz pracować, konieczne jest dłuższe leczenie, może rehabilitacja...

Młode osoby rzadko boją się śmierci i zwykle nie mają kogoś kogo chcą zabezpieczyć. W tym przypadku trzeba pomyśleć przede wszystkim o SOBIE!

Inwestowanie na przyszłość? Jak najbardziej tak! Im dłużej tym lepiej, systematycznie chociaż z 10% dochodu. Jak sobie sama nie odłożysz to niestety nie licz na jakąś sensowną emeryturę...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź