• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Gdzie po ubezpieczenie na dwa kotki?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2015 16:36
Wczoraj, po kilku dniach choroby zmarł mój kot. Przez te dni jeździliśmy codziennie do weterynarza i przyznam, że zarówno badania, jak i leki sporo kosztowały, choć niestety nic nie dały.
Dziś mam już dwa nowe, małe kocięta i chciałabym się ubezpieczyć. Więc moje pytanie brzmi przede wszystkim gdzie najlepiej? Wiem, że były już takie tematy na forum, ale prosiłabym o jakieś konkretne oferty. mam też pytanie, czy takie ubezpieczenie działa tylko w jakichś konkretnych lecznicach? Bo ja mieszkam przy małym mieście.
Cytuj
jerzyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2015 12:36
PZU oferuje ubezpieczenie psów i kotów. Zakres;
gwarantuje zwrot kosztów leczenia, wynikłego na skutek nagłego zachorowania psa lub nieszczęśliwego wypadku. Najczęściej jest to kwota nie przekraczająca 10% sumy ubezpieczenia,
gwarantuje zwrot kosztów powstałych na skutek śmierci psa lub konieczności jego uśpienia. Wówczas najczęściej jest to suma sięgająca rzędu 5% ogólnej sumy ubezpieczenia,
Również ok. 5% sumy ubezpieczenia gwarantowane jest w przypadku kosztów związanych z pochówkiem psa,
w przypadku odpowiedzialności cywilnej (oc psa), czyli sytuacji w których pies wyrządzi szkodę na rzecz osób trzecich, wówczas PZU pokrywa koszty do wysokości kwoty nie przkraczającej 0,5% sumy ubezpieczenia.
Cytuj
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2015 15:32
Dziękuję za odpowiedź, myślałam, że się już nie doczekam.
Czyli mam pytać w PZU?
Ile może wynosić taka składka rocznie na dwa kociaki?
Potrzebuję na to faktur czy wystarczą paragony z lecznicy?
Rozumiem, że sterylizacji takie ubezpieczenie nie obejmuje?
Cytuj
Odpowiedź