• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat3 osoby obserwują ten temat

Ubezpieczenie dla firmy bez pośrednika

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

8.8.2015 8:18
Janusz napisał
Sądze, że obydwaj Panowie macie po trochę rację. Jednak nie wartosciowałbym, która profesja jest lepsza, a która gorsza. Dla mnie jako klienta ważniejsze jest kto jakim jest specjalistą, fachowcem. Gdy korzystam z jakiś usług na to własnie zwracam uwagę. W każdej profesji są zawodowcy, ale są też wyrobnicy. Ja chce korzystać z usług osób, które faktycznie się na czymś znają i tym samym, na drugi plan schodzi dla kogo ta osoba pracuje. Pozdrawiam obu Panów i wierze, że dojda Panowie do porozumienia.
Pan Marian lubi się rozpisywać, a ja wolałbym krótko wyjaśnić forumowiczom zasady działania rynku ubezpieczeniowego, którego nadrzędną zasadą powinna być zasada win-win, czyli wygrany-wygrany. Pozdrawiam wszystkich, którzy tę zasadę wyznają, pozostałych nie pozdrawiam.
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

8.8.2015 8:18
Janusz napisał
Sądze, że obydwaj Panowie macie po trochę rację. Jednak nie wartosciowałbym, która profesja jest lepsza, a która gorsza. Dla mnie jako klienta ważniejsze jest kto jakim jest specjalistą, fachowcem. Gdy korzystam z jakiś usług na to własnie zwracam uwagę. W każdej profesji są zawodowcy, ale są też wyrobnicy. Ja chce korzystać z usług osób, które faktycznie się na czymś znają i tym samym, na drugi plan schodzi dla kogo ta osoba pracuje. Pozdrawiam obu Panów i wierze, że dojda Panowie do porozumienia.
Pan Marian lubi się rozpisywać, a ja wolałbym krótko wyjaśnić forumowiczom zasady działania rynku ubezpieczeniowego, którego nadrzędną zasadą powinna być zasada win-win, czyli wygrany-wygrany. Pozdrawiam wszystkich, którzy tę zasadę wyznają, pozostałych nie pozdrawiam.
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

21.8.2015 18:13
Janusz napisał
Sądze, że obydwaj Panowie macie po trochę rację. Jednak nie wartosciowałbym, która profesja jest lepsza, a która gorsza. Dla mnie jako klienta ważniejsze jest kto jakim jest specjalistą, fachowcem. Gdy korzystam z jakiś usług na to własnie zwracam uwagę. W każdej profesji są zawodowcy, ale są też wyrobnicy. Ja chce korzystać z usług osób, które faktycznie się na czymś znają i tym samym, na drugi plan schodzi dla kogo ta osoba pracuje. Pozdrawiam obu Panów i wierze, że dojda Panowie do porozumienia.


W pełni się z Panem zgadzam. Pozdrawiam.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Ubezpieczenia dla Firm - PIA Ltd

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2018 16:38
Robert Sierant napisał
przecież za to, że jesteś obsługiwany przez pośrednika nie masz gorszej oferty

pośrednik otrzyma prowizję (bo nikt za darmo nie pracuje) tak samo jak TU musi zapłacić swojemu pracownikowi, który będzie Cię obsługiwał, on też nie pracuje za friko

wynagrodzenie doradcy/agenta/brokera jest już wkalkulowane w wysokość składki
Pan Robert ma 100% racje brokerzy pracuja na takiej samej zasadzie jak pracownicy ktorzy sa zatrudniani przez ubezpieczyciela, przynajmniej tak to dziala w UK
Cytuj
Margaretka777

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.2.2023 15:31
A jak wygląda w przypadku dopiero rozwijającej się firmy, która stawia pierwsze kroki ? I czy można się jakoś ubezpieczyć od szkód, które np może nam wyrządzić firma, która remontuje cały budynek ? Będzie trzeba wyburzyć część tak jakby dzielącej ściany, podobno jest tam ściana nośna, czy zastosowanie takiej postawy jak tutaj https://e-armet.pl/pl/c/Podstawy-slupa-z-regulacja/202 zda egzamin ?
Cytuj
Odpowiedź