• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ile czeka się na kartę EKUZ

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
hanka

Niezarejestrowani

1.4.2016 13:16
też jestem tego zdania, że lepiej mieć niż nie mieć :) tym bardziej właśnie, że dostaje się od ręki, ale jednak jeśli jadę na wakacje za granicę dodatkowo wykupuję ubezpieczenie, też zależy czy dobrze go sobie dobierzemy parę razy się nacięłam, w tę majówkę wypróbuję sygmę
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.4.2016 10:55
Jadę na cztery dni na Słowację .Wystarczy mi tylko NFZ czy trzeba też ten EKUZ? Słyszę teraz , że i tak ludzie się dodatkowo ubezpieczają.To moze darować sobie ten EKUZ i sie tylko prywatnie doubezpieczyć ?A moze trzeba i to i to?
Cytuj
karinaa

Niezarejestrowani

5.4.2016 13:23
Zależy co zamierzasz tam robić, czasem lepiej chuchać na zimne, z tego dwojga to chyba dodatkowe ubezpieczenie lepiej nas ochroni, no ale jak zwykle - to zależy
Cytuj
Amelia2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.4.2016 11:23
PrzemysławŻukowski napisał
EKUZ dostaje się od ręki. Czy jest bardzo przydatne tego nie wiem i lepiej żebyśmy nie mieli okazji się dowiedziec :) Na pewno w razie wypadku wszędzie jest mnóstwo procedur i zanim karetka nas zabierze do szpitala to wszyscy sprawdzają papiery. Lepiej mieć niż nie mieć, tym bardziej że to trwa 15 minut. Pozdrawiam!
Gdzie mam się zgłosić,żeby EKUZ wyrobić sobie?Jakie dokumenty są mi do tego potrzebne?
Cytuj
Hattack

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.4.2016 10:40
Kartę wyrabia się w NFZ. Możesz to zrobić przez internet, wysłać wniosek pocztą albo iść sama. Nie wiem jak teraz, ale kiedys czekało się różnie- albo dostawało się od ręki albo czekało około 3 dni.
Cytuj
Dorota-pak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.4.2016 10:45
I bardzo ważna informacja - żeby wyrobić kartę EKUZ trzeba figurować w Ewuś. Inaczej nic z tego.
Cytuj
Odpowiedź