• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Assistance drogowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 20:15
No masz racje. Też wychodzę z założenia że takie assistance drogowe nie każdemu się przydaje. Za nim podejmie sie decyzje o tym żeby opłacac takie dodatkowe ubezpieczenie trzeba się zastanowić czy coś takiego jest nam potrzebne bo w niektórych przypadkach jest to całkowicie zbędne.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.6.2014 12:11
RadokZ napisał
No masz racje. Też wychodzę z założenia że takie assistance drogowe nie każdemu się przydaje. Za nim podejmie sie decyzje o tym żeby opłacac takie dodatkowe ubezpieczenie trzeba się zastanowić czy coś takiego jest nam potrzebne bo w niektórych przypadkach jest to całkowicie zbędne.
Jesli ktos nie odbywa dalekich podrózy i nie bedzie raczej potrzebował holowania itd. to po co mu assistance, zawodowi kierowcy czy osoby jeżdżące w dalsze podroze to ok. Ale jesli jesteś kierowca weekendowym to nie widze sensu.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 8:37
tak weekendowy ze starym samochodem i używką to jak najbardziej sie nie opłaca, ja mam bo mam firmówke wiec lepiej mieć takie ubezpieczenie :) ale np jak jezdzisz tylko do kosciola to po co ci kolejny wydatek :)
Cytuj
be free like a child
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 17:03
My z mężem nie korzystamy. Chyba lepiej jednorazowo płacić chyba, że rzeczywiście ktoś ma pecha do tych stłuczek to może lepiej zainwestować w assistance. Wszystko zależy od kierowcy.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 12:21
Nessa napisał
Moim zdaniem to jest dobre dla osób, które sporo podróżują i może zdarzyć im sie coś daleko od domu. A jak ktoś jeździ tylko na zakupy do miasta i w odwiedziny do rodziny w okolicy to po co takiej osobie assistance drogowe. Przecież jak coś sie stanie to zawsze jakiś sąsiad może przyciągnąć nas do domu i nie będziemy musieli zapłacić tyle co za składki u ubezpieczyciela.


Ja też tak uważam. Co prawda nie wychodzę z założenia, że nic mi się nie przytrafi bo jadę na zakupy do pobliskiego sklepu, ale uważam, że to strata pieniędzy jeżeli naprawdę mało się jeździ. Lepiej opłacalne jest to wtedy gdy dużo się podróżuje.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 12:46
Gość napisał
RadokZ napisał
No masz racje. Też wychodzę z założenia że takie assistance drogowe nie każdemu się przydaje. Za nim podejmie sie decyzje o tym żeby opłacac takie dodatkowe ubezpieczenie trzeba się zastanowić czy coś takiego jest nam potrzebne bo w niektórych przypadkach jest to całkowicie zbędne.
Jesli ktos nie odbywa dalekich podrózy i nie bedzie raczej potrzebował holowania itd. to po co mu assistance, zawodowi kierowcy czy osoby jeżdżące w dalsze podroze to ok. Ale jesli jesteś kierowca weekendowym to nie widze sensu.


Też tak myślę. To strata pieniędzy jeżeli poruszasz się w obrębie własnego miasta. Zawsze może Ci pomóc znajomy albo rodzina. Ci którzy wyjeżdżają na dalsze trasy to jak najbardziej powinni coś takiego wykupić.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 15:07
Ja nie korzystam bo moje auto jest za stare niestety, a przydało się bo tras mam sporo i to po całej Polsce więc AC bardzo by było wskazane. Z drugiej strony szkoda, że takie ograniczenia do wieku auta dają bo każdy powinien mieć możliwość płacenia sobie za AC
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 10:16
No żeby miec ac zwykle auto nie może być starsze niż 10 lat, a wartość rynkowa pojazdu nie niższa niż 10 tys. zł.
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 13:40
Nie dziwie sie, że nie chcą ubezpieczać aut starszych niż 10 lat, to jest dla nich nieopłacalne, z każdym rokiem zwiększa sie ryzyko. Wiadomo wiele zależny od stanu, marki itd. Ale ogólnie 10 letnie auto na pewno nie należy do nowych :)
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 9:03
Ja jestem trochę innego zdania, powinna być taka możliwość, ale po prostu na wyższe stawki, tzn. jeśli coś sie zepsuje to taka osoba dostanie odszkodowanie, ale na jej nazwijmy to koncie, będzie uzbieranych więcej składek na wyższą wartość. To byłoby sprawiedliwe.
Cytuj
Odpowiedź