• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie na wakacje

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2015 12:03
Jestem studentką i w te wakacje chciałam z grupą znajomych zwiedzić Europę. Mamy w planach odwiedzenie wielu krajów, zaczniemy od Niemiec, przez Belgię, Holandię, Francję, Hiszpanię, Włochy, Szwajcarię i dalej jeszcze nie wiemy do końca, bo będziemy częściowo podróżować autostopem. Pomyślałam, że przydałoby mi się jakieś ubezpieczenie w razie czego, w przypadku pobytu w szpitalu czy jakichś zabiegów, które musiałby wykonywać lekarz czy pielęgniarz. Czy mogą mi państwo coś polecić?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

9.6.2015 12:37
na jaki okres ma być to ubezpieczenie?

ile masz lat?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2015 13:47
Mam 22 lata i będziemy podróżować jakiś miesiąc. Do Niemiec wyruszamy 10 lipca. Kartę ekuz już sobie załatwiłam, ale słyszałam, że to nie wystarczy, dlatego wolałabym się dodatkowo ubezpieczyć.
Czy fakt, że będzie to taki trochę niezorganizowany wyjazd nie będzie przeszkodą dla TU?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

9.6.2015 13:51
nie będzie, składka 142 zł (na 30 dni) obejmuje:
Koszty leczenia i Assistance 200.000 zł
NNW 20.000 zł
OC w życiu prywatnym 200.000 zł
bagaż 2.000 zł

w razie zainteresowania ofertą zapraszam
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

9.6.2015 14:19
Używamy wyszukiwarki, bo Wszystko było już omawiane na forum :)
Wątki ogólnie o ubezpieczeniach turystycznych (co, jak, po co i za ile):
http://www.comperia.pl/forum/ubezpieczenia/1056-ubezpieczenie-turystyczne-gdzie-wykupic.html

http://www.comperia.pl/forum/ubezpieczenia/3472-ubezpieczenie-na-dluzszy-pobyt-zagraniczny.html
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2015 14:23
Oferta wydaje się fajna, może namówię jeszcze kogoś ze znajomych.
O ubezpieczeniu bagażu nawet nie pomyślałam, a to przecież rzeczywiście ważne.
Ono obejmuje też kradzież czy tylko zgubienie? I w jaki sposób będę musiała udowodnić ile warte były rzeczy w bagażu? Będę musiała przedstawić jakieś faktury czy to jest na oświadczenie?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

9.6.2015 15:30
bagaż jest ubezpieczony na wypadek kradzieży lub rabunku, wymagane jest zgłoszenie na policję i notatka dot. tego co w bagażu było

ps
nikt nie zbiera paragonów za ciuchy (no chyba, że do reklamacji), faktur tym bardziej ;-)
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

10.6.2015 11:40
Robert Sierant napisał

nikt nie zbiera paragonów za ciuchy (no chyba, że do reklamacji), faktur tym bardziej ;-)

Mów za siebie :P Ja np. mam budżet domowy i zbieram każdy paragon. Nawet i bez tego trzymam paragony na wszystko co można w razie czego zareklamować i nie raz mi się to przydało ;)
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2015 18:51
No ja własnie faktury trzymam, a paragony to tylko w przypadku droższych zakupów.
Ale w takim wypadku można w sumie powiedzieć, że się w ukradzionym plecaku miało na przykład aparat za 2000 zł i nie trzeba na to przedstawić dowodów?
Przecież ludzie specjalnie by kombinowali, musza być jakieś zabezpieczenia chyba!
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

13.6.2015 10:20
ElżbietaMaj napisał

Ale w takim wypadku można w sumie powiedzieć, że się w ukradzionym plecaku miało na przykład aparat za 2000 zł i nie trzeba na to przedstawić dowodów?

No akurat jeśli ktoś Ci zwinie plecak na plaży czy w innym niezabezpieczonym miejscu to ubezpieczyciel i tak nie wypłaci odszkodowania :P
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Odpowiedź