• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Liberty Direct ubezpieczać czy nie.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
beatrisR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 13:29
Posiadam samochód ,obecnie jestem na etapie poszukiwania nowego ubezpieczyciela .Co myślicie na temat firmy Liberty Direct czy mogę tam ubezpieczyć samochód , bo od dłuższego czasu czytam o nich negatywne opinie .Miał może ktoś z tą firmą styczność czy naprawdę jest taka zła jak o niej piszą ?
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 14:42
Zawsze można się do czegoś przyczepić, ja czytałam właśnie ze to maja fajne oferty. Widziałam kilka ciekawych. Przejrzyj sama oferty i zdecyduj.
Cytuj
Bożenka55

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 10:37
Wiesz moja znajoma miała ubezpieczenie w Warcie ale przeniosła się właśnie do Liberty Direct ,okazało się że tam składka ubezpieczeniowa wychodzi jej taniej .Zerknij sobie na internecie w każdej chwili możesz sama obliczyć sobie wysokość składki i będziesz wiedziała czy warto .Jeżeli się zdecydujesz to oni sami oddzwonią do Cibie .
Cytuj
Emiljan0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 12:49
Tak wiele osób poprzenosiło swoje ubezpieczenia do Liberty Direct podobnież jest tam o wiele taniej .Nawet opłacając ubezpieczenia kartą otrzymujesz 5% upust oraz za zakup online w Liberty Direct .Myślę że na obecną chwilę to najlepszy na rynku ubezpieczyciel ,poczytaj sobie o nich i zadecydujesz czy warto .
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 8:32
Nie sugeruj się opiniami z internetu bo do końca nie wiadomo czy są prawdziwe czy nie. Ludziom trudno dogodzić. Najlepiej idź do siedziby Liberty Direct w swoim mieście i zapytaj o ofertę. Jak się zdecydujesz to pamiętaj o dokładnym przeczytaniu umowy.
Cytuj
maciej77

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 12:05
Nie ma to jak pójście do siedziby ubezpieczyciela i samemu wtedy dowiesz się ile będzie wynosiła twoja składka .Przecież ubezpieczenie liczone jest od pojemności silnika ,dużą rolę odgrywają zniżki , nigdy nie możemy wiedzieć czy akurat tam będzie korzystnie. Najlepiej będziesz wiedziała jak dopytasz na miejscu .
Cytuj
Martusia90

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 16:48
Najlepiej jak pochodzisz po firmach ubezpieczeniowych i popytasz , sama ocenisz czy warto tam ubezpieczyć samochód.Każda firma inaczej nalicza składki ,nawet wysokość składki zależy od rocznika samochodu , nie wszyscy opłacają NNW i wtedy składaka jest niższa więc tym się sugerują że są niższe opłaty .
Cytuj
Adam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 23:35
W cuda nie wierzę. Nie korzystałam z ich usług ale nie wiadomo z kąd mają znacznie niższe ceny od tych rynkowych. Musi tu być jakiś haczyk. Wiesz zawsze jest wszystko cacy do czas aż się coś nie stanie i nie trzeba bedzie wypłacić odkoszdowania. Znajomej zalali niedawno mieszkanie. Został uszkodzon piec dwufunkcyjny. Serwisant naprawił ale powiedział, że to prowizorka i trzeba kupić nowy. Ubezpieczenie stwierdziło jendak, że działa i nie da pieniędzy na nowy. To jak okelić rozbity samochód taśmą samoprzylepną zeby dojechać do domu a ubezpiecznie powie że "przecież działa, brak szkody". Boję się że tak może być w tym przypadku.
Cytuj
Zyta5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 15:55
uważam że ludzie boją się nowości , ja tylko jakaś firma się pojawi to od razu że zła a przecież jak nie korzystacie to nie możecie ich ocenić .Ja się z tymi negatywnymi opiniami nie mogę zgodzić.Mam ubezpieczenie w Liberty , wypłata pieniędzy z ubezpieczenia poszła szybko i bez problemów, wiec złego słowa nie powiem.
Cytuj
Felicja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 19:32
Według mnie musi być w tym jakiś haczyk. To nie tak ze ktoś boi się nowości i nie decyduje się na inne firmy niż zazwyczaj. Po prostu jak ktoś oferuje nam cene niższą niż w każdej innej firmie to może wydawać sie bardzo podejrzane. W końcu musza na czymś zarabiać. Nikt w obecnych czasach nie da Ci nic za darmo.
Cytuj
Odpowiedź