• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Liberty Direct ubezpieczać czy nie.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2014 19:09
Ja co do Liberty nie jestem przekonany. Może to dlatego że od lat mam ubezpieczenie w PZU i nigdy się na nich nie zawiodłem. Liberty to jedna z młodszych firm na rynku i nie wiem czy są tacy dobrzy. Też czytałem same niepochlebne komentarze na ich temat. Poczytaj sobie o ofercie PZU może akurat Cie zainteresuje. Ja na nich nie narzekam:)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.7.2014 10:16
Duza, miedzynarodowa firma. Nie słyszałem o nich złych opinii.
Cytuj
gumisie997

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 16:46
Miałem ubezpieczenie własnie w Liberty i nie mam zastrzeżeń. Raz mialem problem z samochodem, bo była wielka ulewa i zalało mi coś tam pod maską - pokryli koszty naprawy. Także jeśli kalkulatory Ci pokazują tę firmę jako najtańszą - czemu nie. Ja się teraz ubezpieczam w Axa, bo skorzystałem z jakiejś tam promocji.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 11:22
Co człowiek to inna opinia, jednemu pasuje to innemu coś innego. Prawda jest taka, że ja potrzeba pomocy ubezpieczyciela to potem na żadnego nie możesz liczyć.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 12:15
Każdy ubezpieczyciel ma jakieś negatywne opinie, wiadomo, ludzie są różni. Gdziekolwiek ubezpieczysz i tak spotkasz się z negatywnymi opiniami. ja proponuje prześwietlić oferty kilku ubezpieczycieli i dopiero wybrać tego, z którego oferty skorzystasz.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 13:02
Gość napisał
Duza, miedzynarodowa firma. Nie słyszałem o nich złych opinii.


To, że duża i międzynarodowa nic nie znaczy. Wiadomo, że będzie miała negatywne opinie no bo przy takiej ilości klientów nie sposób wszystkich zadowolić. Ja by spróbowała na rok albo na pół i potem zawsze możesz zmienić
Cytuj
Zablokowany użytkownik

Niezarejestrowani

8.6.2016 15:19
pokrzywkaaa napisał
Gość napisał
Duza, miedzynarodowa firma. Nie słyszałem o nich złych opinii.


To, że duża i międzynarodowa nic nie znaczy. Wiadomo, że będzie miała negatywne opinie no bo przy takiej ilości klientów nie sposób wszystkich zadowolić. Ja by spróbowała na rok albo na pół i potem zawsze możesz zmienić

Im większa firma tym większa szansa na pojedyncze złe doświadczenia, lecz pamiętajmy, że jest to ledwie promil wszystkich klientów. Ja jestem w Liberty od jakiegoś czasu i nie mam z nimi najmniejszego problemu, więc z mojej strony 3 razy tak :-)
Cytuj
Alfred

Niezarejestrowani

9.6.2016 23:01
Ja się przeniosłem do Liberty Ubezpieczenia, już parę razy po stłuczce i dalej się ich kurczowo trzymam ;) Ubezpieczenie jest w dobrej cenie, sprawdźcie
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

10.6.2016 17:45
Adam napisał
W cuda nie wierzę. Nie korzystałam z ich usług ale nie wiadomo z kąd mają znacznie niższe ceny od tych rynkowych. Musi tu być jakiś haczyk. Wiesz zawsze jest wszystko cacy do czas aż się coś nie stanie i nie trzeba bedzie wypłacić odkoszdowania. Znajomej zalali niedawno mieszkanie. Został uszkodzon piec dwufunkcyjny. Serwisant naprawił ale powiedział, że to prowizorka i trzeba kupić nowy. Ubezpieczenie stwierdziło jendak, że działa i nie da pieniędzy na nowy. To jak okelić rozbity samochód taśmą samoprzylepną zeby dojechać do domu a ubezpiecznie powie że "przecież działa, brak szkody". Boję się że tak może być w tym przypadku.


Panie Adamie, co do tego pieca; klasyczne ubezpieczenie domu/mieszkania ochroną obejmuje skutki, a nie przyczyny. Aby domagać się odszkodowania za ten piec, trzeba być jego właścicielem i go ubezpieczyć w ramach polisy domu. Tu jednak wychodzi często problem "oszczędzania na polisach".Przyczyna jego uszkodzenia musi się mieścić w zakresie ochrony. Jeśli założymy, że tak było, to należałoby serwis autoryzowany poprosić o ekspertyzę. Jeśli z ekspertyzy wynikałoby że uszkodzenie jest na tyle poważne że naprawa niczego nie gwarantuje i jest ekonomicznie nieopłacalna, rozmowa z ubezpieczycielem przebiegałaby inaczej. Nie wiem jak Pana znajoma się ubezpieczyła i nie znam przyczyny uszkodzenia pieca, nie wiem czyj to piec, więc tyle tylko mogę tu na ten temat napisać.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

10.6.2016 18:25
Zastanawiam się skąd nagle w tym samym czasie i to w kilku wątkach, taki nagły wysyp pozytywnych opinii o tylko jednym z klkudziesięciu ubezpieczycieli. Piszecie Państwo o tym ubezpieczycielu podnosząc przede wszystkim problem ceny.Jeśli ktoś uważa że w ubezpieczeniu tylko to się głównie liczy (nie zgadzam się z taką opinią), to oznajmiam, że na rynku można znaleźć jeszcze (trzeba się spieszyć)inną firmę która konkuruje ceną w zakresie OC kom, nie wiem jak długo. Nie wskażę jej, bo za chwilę wszystko może się zmienić. Czasy gdy ZU konkurowały ceną w ubezpieczeniu OC kom. mijają. Być może niektóre ZU przestaną walczyć o klienta zainteresowanego tylko ceną "gołego OC kom.", wg. moich obserwacji symptomy tego już da się zaobserwować. Ceny tego ubezpieczenia ciągle rosną. Proszę pamiętać, że dzieje się to nie bez przyczyny. Jest ich wiele, wspomnę tylko, że w roku 2014 cały rynek w zakresie OC kom. zanotował straty w wys. ok. 769 mln, wcześniej 266 mln. Straty w tym zakresie notowane są od 2008 roku. Za rok 2015 odnotowano rekord - ponad 1 miliard.Ubezpieczyciele muszą brać pod uwagę nie tylko odszkodowania bieżące ale też szkody z lat wcześniejszych - postępowania sądowe. Jeśli Liberty Direct raptem podniesie ceny to jakimi argumentami będziecie Państwo innych przekonywać - bardzo jestem ciekaw.Proszę tu napisać, co jeszcze takiego atrakcyjnego ma w ofercie ten ubezpieczyciel,czym nie mogą się pochwalić inni ubezpieczyciele? Jeśli pojawiły się tam jakieś "dodatki", podobne do tych które oferują inni, to mają one wpływ na cenę ubezpieczenia czy nie? Nie mam nic przeciwko temu ZU ale tytuł tego wątku jest taki jaki jest, ja go nie wymyśliłem, więc czekam na argumenty.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Odpowiedź