• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

dla rowerzysty

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 13:41
Gdyby takie ubezpieczenie było potrzebne to w naszym kraju stałoby się obowiązkowe.Myślę że po to płacimy składki ,aby w razie wypadku korzystać z opieki medycznej .Ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny to owszem zgodzę się ale na rower to mnie nie przekonuje ,dla mnie to wyrzucone pieniądze.
Cytuj
Klarisa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 14:19
No chyba że bardzo często jeździsz na wycieczki rowerowe albo to jedyny Twój środek lokomocji. Bo mnie wydaje sie że jesli nie jest tak jak pytałam to nie ma sensu wykupować takiego ubezpieczenia, chyba że dzięki temu będziesz czuć się lepiej.
Cytuj
Rysiek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 22:26
Ja też tak uważam po co ubezpieczenie rowerowe ,dla mnie to zbędne .Chyba że rower to Twój jedyny i codzienny środek lokomocji .A pracując gdziekolwiek to posiadamy ubezpieczenie więc nie widzę sensu aby coś dodatkowego opłacać.
Cytuj
Karwals

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 22:28
A orientował sie ktoś ile w ogóle taki ubezpieczenie kosztuje? , bo ja osobiście jestem bardzo ciekawa kosztów takiego ubezpieczenia. Bo jeśli nie było by takie drogie jak może sie wydawać to być może warto w nie zainwestować, teraz jest tyle rowerzystów na drodze że o wypadek nie trudno.
Cytuj
Katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 14:03
A ja tez jestem bardzo ciekawa ile może kosztować takie ubezpieczenie. Wydaje mi się że nie powinno być drogie żeby zachęcić klientów ale też ubezpieczyciel powinien móc na tym zarobić. Jak by ktoś się dowiedział to niech da znać bo jestem bardzo ciekawa.
Cytuj
gruby_franek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2014 11:36
Możesz kupić ubezpieczenie. Tylko po co. Po to żeby wydawać co roku np. 50zł? To już lepiej przelej na jakiś dom dziecka skoro Ci tak ciążą te pieniądze.

Dobre ubezpieczenie to takie, które odpowiada potrzebom. Każdy potrzeby ma inne, więc bez sensu jest kierować się ceną. To nie jest obowiązkowe OC ppm, które jest określone ustawą i nie ma prawa zawierać mniej niż ustawa nakazuje. To jest ubezpieczenie dobrowolne, a to znaczy, że możesz sobie kupić np. w PZU "Bezpieczny Rowerzysta", które jest po prostu beznadziejne jeśli się przeczyta warunki, albo poszukać u agenta czegoś dopasowanego pod Ciebie. Tak jak pisałem wyżej.
Cytuj
Franek - your friendly neighborhood grammar nazi
Gość

Niezarejestrowani

22.5.2014 11:45
ja znalazłem fajne ubepzieczenie w Toyota Banku, 10 zł miesiecznie sie placi. trzeba miec jakąs karte płatniczą banku(ja mam u nich konto). i mozna spac spokojnie.
Można liczyć na transport, naprawę, pomoc medyczną. Mozna tez sie ubezpieczyc w razie kradziezy.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 16:22
wszystko zależy od tego czego oczekujesz od takiego dodatkowego ubezpieczenia. Poczytaj o nich i zobacz czy to co oferują jest dla Ciebie satysfakcjonujące.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 14:46
Nie słyszałam jeszcze o ubezpieczeniu dla rowerzystów ale masz rację, że nie warto dwa razy płacić. Idź do ubezpieczyciela i poproś aby wyłożył Ci co masz więcej od zwykłego ubezpieczenia w tym dla rowerzystów i wtedy będziesz wiedział co i jak.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 15:03
koralka22 napisał
Gdyby takie ubezpieczenie było potrzebne to w naszym kraju stałoby się obowiązkowe.Myślę że po to płacimy składki ,aby w razie wypadku korzystać z opieki medycznej .Ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny to owszem zgodzę się ale na rower to mnie nie przekonuje ,dla mnie to wyrzucone pieniądze.


Dla mnie też to bez sensu wydane pieniądze. Chociaż no zależy co one oferuje ale nie wydaje mi się, żeby było to coś więcej niż w normalnym ubezpieczeniu. jeżeli dużo jeździsz na rowerze możesz się iść zapytać ale ja bym sobie je darowała.
Cytuj
Odpowiedź