• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

E-sąd

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Zyta5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 15:09
Tak jak napisał Karol77 płacimy 1,25% od wartości sporu .A co myśleliście że wyślecie 30 zł. i sprawa w sądzie będzie przeprowadzona .To było by super jak ludzie walczą o majątki to sąd by na tym nie zarobił .Chyba czasem warto się zastanowić że taka stawka to coś za niska na opłatę siadową .To jest opłata za drobne rzeczy .
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.6.2014 14:19
To jest dobre rozwiązanie, oczywiście do małych spraw. Przecież internetowo nie będzie się toczyła jakaś poważna sprawa.
Cytuj
Malicki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 12:55
No pewnie tak bo to bylaby już przesada, ale widzisz zdziwienie tych wszystkich osób , które nagle dostają informacje listownie o tym że toczyła sie wobec nich sprawa i ze przegrali i że do zapłacenia mają tyle i tyle? Bo ja myślę że tacy ludzie nie są za szczęśliwi.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 8:30
malicki no był kiedys nawet artykuł o tym w wyborczej ze ktos po prostu dostał informacje o wyroku a nawet nie wiedział że było jakieś postępowanie - ale to dotyczy tylko jakiś mniej ważnych rzeczy nie wiem pewnie mandatów albo coś takiego - sady maja co robic i fajnie ze jest taka automatyzacja :)
Cytuj
be free like a child
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 11:59
biedronkaK napisał
O matko to jaka ja jestem zacofana. Nie miałam zielonego pojęcia że jest cos takiego jak e-sąd. Moim zdaniem to juz trochę lekkie przegięcie. I co taki oskarżony pewnie nawet nie wie że przeciw niemu zostało wszczęte jakieś postępowanie.A składanie zeznań. bronienie się? Jak to tam wygląda?


Ja też nie wiedziałam! A to każdy może złożyć pozew o cokolwiek? Czy są jakieś wybrane nie wiem sprawy, o które można wnosić i tak dalej? Jak ktoś zostanie oskarżony to co ma zrobić i jak się bronić?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.8.2014 12:02
askomola napisał
biedronkaK napisał
O matko to jaka ja jestem zacofana. Nie miałam zielonego pojęcia że jest cos takiego jak e-sąd. Moim zdaniem to juz trochę lekkie przegięcie. I co taki oskarżony pewnie nawet nie wie że przeciw niemu zostało wszczęte jakieś postępowanie.A składanie zeznań. bronienie się? Jak to tam wygląda?


Ja też nie wiedziałam! A to każdy może złożyć pozew o cokolwiek? Czy są jakieś wybrane nie wiem sprawy, o które można wnosić i tak dalej? Jak ktoś zostanie oskarżony to co ma zrobić i jak się bronić?
Jak cokolwiek. Bez przesady. Jak jest podstawa to jest pozew.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 14:53
Oczywiście to normalny sąd tylko działa jakby "internetowo" można się odwoływać od wyroków tak jak i w zwykłym sądzie. Ja myślę, że taki sąd jest fajnym rozwiązanie bo widząc ile czasu zajmuje czasami jedna sprawa to fajnie, że jest coś takiego
Cytuj
Odpowiedź