• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Gdzie ubezpieczyć się na życie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
aleca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2015 13:03
Witam, czy może mi ktoś doradzić, gdzie mogłabym kupić ubezpieczenie na życie? Mam 50 lat, jestem obecnie na rencie. To już taki wiek,że człowiek zaczyna coraz bardziej myśleć nad swoim zdrowiem i życiem. Myślę, że powinnam się ubezpieczyć, żeby w razie czego moi bliscy nie zostali bez niczego.
Moim warunkiem jest to, że nie chciałabym płacić więcej niż 40 złotych miesięcznie. Czy znajdzie się jakieś towarzystwo, które podejmie się takiego ubezpieczenia?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

21.5.2015 9:06
w takim wieku nie znajdziesz ubezpieczenia na życie ze składką 40 zł, dodatkowo jesteś na rencie czyli pewnie miałaś/masz jakieś problemy ze zdrowiem, podejrzewam że jak wypełnisz ankietę medyczną to żadne TU nie będzie zainteresowane ubezpieczeniem
Wypowiedź została zmieniona przez: Robert Sierant 21.5.2015 9:06
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
aleca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2015 12:42
czyli co, nigdzie się nie ubezpieczę? Nawet na jakąś niską kwotę?
Rentę mam z powodu operacji nogi, którą przeszłam dwa lata temu po wypadku na rowerze. Paskudne złamanie i do tej pory mam problem z chodzeniem. Ale nie jest to coś, co zagraża życiu.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

21.5.2015 13:25
ubezpieczenie na życie na 10 lat z sumą ubezpieczenia 50.000 zł bez opcji dodatkowych, składka miesięczna ok. 67 zł
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
aleca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2015 15:54
Robert Sierant napisał
ubezpieczenie na życie na 10 lat z sumą ubezpieczenia 50.000 zł bez opcji dodatkowych, składka miesięczna ok. 67 zł


A w jakim to towarzystwie?
I o co chodzi z tymi 10 latami? Że jak nie umrę w tym czasie, to potem nie będę mogła przedłużyć i nikt nie dostanie niczego? Liczę na to, że pożyję jeszcze trochę dłużej niż 10 lat...
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

22.5.2015 9:44
policzyłem przykładowo na 10 lat, oczywiście możesz na dłużej, ale też składka będzie wyższa

na jaki okres chcesz się ubezpieczyć?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
aleca

Niezarejestrowani

22.5.2015 14:10
Myślałam o jakichś 25-30 latach. Po prostu aż do późnej starości. Nie sądziłam, że to jest aż takie drogie.
A gdybym wzięła na razie na 10 lat to czy mogłabym potem ewentualnie przedłużyć?
(przepraszam, ale nie mogę się zalogować czemuś)
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

23.5.2015 12:01
składka na 25 lat to ok. 117 zł

oczywiście można wykupić na 10 lat i później przedłużyć, warto również dokupić opcje dot. poważnych zachorowań i np. pobytu w szpitalu

"czyste" UnŻ nie jest przeznaczone dla ubezpieczonego tylko bardziej dla uposażonego, suma ubezpieczenia jest bowiem wypłacana dopiero po śmierci; dlatego też ważne jest wykupienie takich ryzyk, aby sam ubezpieczony miał szansę z nich skorzystać (np. zachorowania lub pobyt w szpitalu)
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
aleca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2015 21:09
Ja właśnie myślałam głównie o tym, żeby zabezpieczyć rodzinę. Bo można uposażyć dwie osoby, a nie tylko jedną?
Ja bym chciała dwójkę moich dzieci.
A nad tymi opcjami dodatkowymi się nie zastanawiałam, to by dużo więcej kosztowało?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

25.5.2015 9:12
uposażyć możesz tyle ile chcesz, odnośnie opcji dodatkowych to zależy z ktorych chcesz skorzystać
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź