• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Gdzie ubezpieczyć się na życie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

3.6.2015 8:48
Proponuję wybór wariantu i dołączenie do ubezpieczenia na życie w grupie otwartej, które my proponujemy naszym klientom - np. tu:https://swrn.altago.net/client/wilczynscy/
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

3.6.2015 8:49
Proponuję wybór wariantu i dołączenie do ubezpieczenia na życie w grupie otwartej, które my proponujemy naszym klientom - np. tu:https://swrn.altago.net/client/wilczynscy/
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
Gracjal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2015 15:13
Krzysztof Wilczyński napisał
Proponuję wybór wariantu i dołączenie do ubezpieczenia na życie w grupie otwartej, które my proponujemy naszym klientom - np. tu:https://swrn.altago.net/client/wilczynscy/


A czym to się różni od indywidualnego ubezpieczenia? Są jakieś lepsze warunki czy jak?
Mógłby pan coś więcej na ten temat napisać?
Cytuj
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

8.6.2015 20:26
Gracjal napisał
Krzysztof Wilczyński napisał
Proponuję wybór wariantu i dołączenie do ubezpieczenia na życie w grupie otwartej, które my proponujemy naszym klientom - np. tu:https://swrn.altago.net/client/wilczynscy/


A czym to się różni od indywidualnego ubezpieczenia? Są jakieś lepsze warunki czy jak?
Mógłby pan coś więcej na ten temat napisać?

Proszę łaskawie przeczytać interesujące warunki ubezpieczenia i następnie zadać pytania :)
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2015 18:49
Krzysztof Wilczyński napisał


Proszę łaskawie przeczytać interesujące warunki ubezpieczenia i następnie zadać pytania :)


Ja mam pytanie dotyczące tego pakietu z ubezpieczenia zdrowotnego, konkretnie chodzi o ubezpieczenie w Luxmedzie za 96 złotych. Ta ilość konsultacji lekarskich (20) to w ciągu roku? I czy w tym są wszystkie dostępne badania laboratoryjne, czy są jakieś wykluczenia?
Cytuj
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

10.6.2015 20:01
ElżbietaMaj napisał
Krzysztof Wilczyński napisał


Proszę łaskawie przeczytać interesujące warunki ubezpieczenia i następnie zadać pytania :)


Ja mam pytanie dotyczące tego pakietu z ubezpieczenia zdrowotnego, konkretnie chodzi o ubezpieczenie w Luxmedzie za 96 złotych. Ta ilość konsultacji lekarskich (20) to w ciągu roku? I czy w tym są wszystkie dostępne badania laboratoryjne, czy są jakieś wykluczenia?

Zakres obejmuje 20 rodzajów specjalizacji lekarskich - nie konsultacji lekarskich. Bardzo proszę o przeczytanie warunków umowy, a przynajmniej na kliknięcie na wariant 96zł - tam wyświetli się szerszy opis produktu :).
Jeżeli pojawią się faktyczne wątpliwości/pytania służę pomocą :)
Wypowiedź została zmieniona przez: Krzysztof Wilczyński 10.6.2015 20:10
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
tobekb

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2015 12:11
Właśnie też tak się zastanawiałem nad ubezpieczeniem na życie ale jak się orientowałem w kwotach to wcale tak tanio nie jest. Ubezpieczyciele proponowali mi ubezpieczenie , które kosztuje kilkadziesiąt złotych miesięcznie. W pracy w której obecnie pracuję również była opcja ubezpieczenia grupowego, które kosztowało 50 zł miesięcznie Jest to prawie 600 zł rocznie...
Czy nie ma tańszych opcji?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.6.2015 12:25
składka zależy od wieku, stanu zdrowia, zakresu oraz sumy ubezpieczenia

chcesz zabezpieczyć siebie czy bliskich?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

17.6.2015 14:13
tobekb napisał
Właśnie też tak się zastanawiałem nad ubezpieczeniem na życie ale jak się orientowałem w kwotach to wcale tak tanio nie jest. Ubezpieczyciele proponowali mi ubezpieczenie , które kosztuje kilkadziesiąt złotych miesięcznie. W pracy w której obecnie pracuję również była opcja ubezpieczenia grupowego, które kosztowało 50 zł miesięcznie Jest to prawie 600 zł rocznie...
Czy nie ma tańszych opcji?
Odsyłam Ciebie do tematu na tym forum : Ubezpieczenie na życie na 2015 :)
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
Odpowiedź