• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie medyczne kobiety w ciąży

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kotelka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2015 12:29
Zaszłam w ciążę. Byłam na 1 wizycie u lekarza prywatnego ( na nfz nie chcę sie leczyć) ale koszta wizyt mnie przeraziły. 90 zł wizyta plus 90 zł usg i skierowanie na badania,które jeszcze nie wiem ile będą kosztowały ale podejrzewam,że nie tak mało.

Zastanawiam się nad wykupieniem jakiegoś pakietu medycznego, który dałby mi darmowe wizyty w LUxmedzie. Czy taki pakiet jest ? Czy ktoś ubezpieczy tak ciężarną czy jest to przeszkodą?
Wypowiedź została zmieniona przez: kotelka 19.5.2015 12:30
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.5.2015 12:54
W Lux medzie sa rozne pakiety, ale mysle, ze wykupienie bardziej Ci sie oplaci niz płacenie za kazda wizyte osobno.
Cytuj
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2015 15:50
A nie lepiej by ci było chodzić do przychodni ginekologicznej, na NFZ? USG i tak pewnie trzeba by robić prywatnie, z badaniami krwi może być różnie, no ale i tak stówkę miesięcznie zaoszczędzisz. Bo taki pakiet w Luxmedzie to ile może kosztować? Koło dwustu miesięcznie? To się wcale tak bardzo nie opłaci, chyba że do innych lekarzy też będziesz chodzić.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.5.2015 11:11
Ale w nfz i kolejki itd. Tutaj masz szybko i w zasadzie od ręki.
Cytuj
kotelka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2015 12:14
o nie nie nie nie :) Na NFZ to na pewno nie będę chodzić. Jeszcze stać mnie na prywatną opiekę. MOże w Waszych miastach są dobrzy lekarze ale w moim mieście na nfz ? Bardzo nieprzyjemnie.
Problem w tym,że mieszkam w Lublinie i tutaj jest inny LUXMED niż w całej Polsce. Wiecie,ze w Lubelskim działa inna firma o tej samej nazwie? Niż na przykład w całej Polsce?
Dowiadywałam się o pakiety i tutaj nie działają. Czytałam to w compensie taki pakiet kosztuje ok 130 zł. Muszę się tam wybrać. Bo jest to taniej niż moja miesięczna wizyta u lekarza.
Cytuj
NannaA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2015 15:18
130 złotych miesięcznie to jeszcze nie tak drogo. Ale szczerze ci powiem, zastanów się nad tym jeszcze. Bo rozumiem, że poród będzie w publicznym szpitalu? Nie macie tam w Lublinie jakiegoś prywatnego?
Chodzi o to, że dla kobiety jest bardzo wygodnie gdy chodzi na wizyty do lekarza, który będzie też przy porodzie. Jak cię rzucą do obcych ludzi, to różnie może być. A mając przy sobie swojego lekarza czułabyś się po prostu bezpieczniej. Więc naprawdę warto wybrać takiego, który pracuje w szpitalu, w którym będziesz rodzić.
Cytuj
Igor86

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2015 10:58
kotelka napisał
o nie nie nie nie :) Na NFZ to na pewno nie będę chodzić. Jeszcze stać mnie na prywatną opiekę. MOże w Waszych miastach są dobrzy lekarze ale w moim mieście na nfz ? Bardzo nieprzyjemnie.
Problem w tym,że mieszkam w Lublinie i tutaj jest inny LUXMED niż w całej Polsce. Wiecie,ze w Lubelskim działa inna firma o tej samej nazwie? Niż na przykład w całej Polsce?
Dowiadywałam się o pakiety i tutaj nie działają. Czytałam to w compensie taki pakiet kosztuje ok 130 zł. Muszę się tam wybrać. Bo jest to taniej niż moja miesięczna wizyta u lekarza.
To faktycznie się opłaci, i potem po ciązy tez bedzie jak znalazł :) Zwlaszcza, ze ci sami lekarze pracuja i tu i na nfz.
Cytuj
kotelka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2015 11:55
Ci sami lekarze, którzy pracują w Luxmedzie w większości przyjmują w szpitalach na nfz. Z tego co wiem to nie ma możłiwości obecnie w LUblinie wykupienia sobie porodu prywatnie ,Kiedyś był, obecnie nie ma,. Zresztą nie wiem czy byłoby mnie na to stać bo jednak jest to o wiele większy wydatek. Jak patrzylam w Warszawie to jest to ok 8000 zł za sam poród. Nie tak mało....
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.5.2015 12:33
Jak będziesz znała lekarza w Luxmedzie to on ci podpowie co i jak, może sam będzie miał dyżury w szpitalu. Popytaj, bez paniki :)
Cytuj
Odpowiedź