• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

ubezpieczenie kota

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

8.5.2015 11:13
Ubezpieczenie pupili staje się coraz popularniejsze. Gdzie i za ile możemy ubezpieczyć swojego zwierzaka. O tym tutaj. Zdecydują się Państwo?
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

8.5.2015 11:42
To ubezpiecznie w Allianzie to jeszcze okej. 30 zł można zapłacić, ale 600 to już chyba trochę przesada.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.5.2015 11:58
Ale z czego wynikaja az takie roznice, tu 30pare złotych, a tam 600. Na prawde przesada. Nie wierze, ze zakrsy sa az tak rozne.
Cytuj
dario

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.5.2015 20:51
Może to droższe jest dla kotów wychodzących? Sam mam dwa futrzaki, które bywają w domy raczej rzadko, tym bardziej teraz, bo się gonią. No i mieszkam na wsi, a tu zawsze tak było, że kot chodził gdzie chciał. O ubezpieczeniu nigdy nie myślałem, ale w sumie pomysł nie jest głupi, szczególnie jak się ma kota ciamajdę, którego biją wszystkie inne i chodzi cały czas podrapany.
Myślicie, że takiego kota wychodzącego też mógłbym ubezpieczyć?
Cytuj
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2015 8:43
Oczywiście,że tak. Myślisz,że ktokolwiek by sprawdził czy kot jest w domu czy na zewnątrz?

Czy jest to możliwe? Bo moim zdaniem nie :)

Swoja drogą to ubezpieczenie jest bardzo sensowne. Sama mam w domu takiego małego sierściucha i ostatnio musiałam zapłacić bardzo duże koszta weterynaryjne.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.5.2015 11:45
Koszty operacji zwierząt sa bardzo wysokie niestety. Sluchalem raz audycji, w ktorej weterynarz mowil,z e nawet takie jak w przypadku ludzi. Bo przecież w gre wchodzi tez np. chirurgia.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.5.2015 17:33
Pewnie, ze tak. Bo jak dochodzi do operacji to zabieg jest skomplikowany, musza to robic specjaliści.
Cytuj
roman_z

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 14:41
Poza tym ludzie bardzo przywiązują się do swoich zwierząŧ, przykro by było gdyby nie stać nas było na pomoc w razie wypadku. Myślę, że warto ubezpieczyć swojego pupila.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.5.2015 15:17
Warto, ale tez nie popadajmy w paranoje wydajac na to milionów. Prawdopodobnie pupil i tak z tego nie skorzysta. Ilu znacie posiadaczy kotów, które było trzeba operować?
Cytuj
Odpowiedź