• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakie ubezpieczenie sportowe wybrać

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
natglika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.4.2015 10:32
Czy ktoś mógłby mi polecić dobre towarzystwo ubezpieczeniowe, które oferuje wysokie kwoty po następstwach uprawiania sportu? Chodzi mi tutaj o odszkodowanie oraz o pokrycie kosztów ewentualnego leczenia. Nie tylko w kraju ale również za granicą.
Planujemy w tym roku z mężem bardzo aktywne wakacje ( nurkowanie, rowery, wspinaczki) i pomyślałam sobie,że jednak warto byłoby się trochę zabezpieczyć.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

29.4.2015 12:40
Jakie państwo, jaki okres wakacji i jaki wiek osób? :)
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
natglika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.4.2015 9:05
No właśnie jeszcze nie wiemy bo chcemy złapać jakieś lat minute w czerwcu. Może to być Hiszpania albo Włochy albo Egipt :)
Za dwa tygodnie jedziemy w polskie góry na tydzień czasu. W lecie pewnie będziemy wypoczywali nad jeziorem a wrzesień to już zaplanowana wyprawa do Gruzji. Tak więc chciałabym wykupić sobie jakieś łączone ubezpieczenie na dłuższy okres.

Dwie osoby po 27 lat :)
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

30.4.2015 10:26
Ubezpieczenie turystyczne można wykupić na rok, ale wtedy za najwyższe pakiety (ze sportami ekstremalnymi) to koszt nawet około 1800 zł za 2 osoby i taką ofertę ma np. ERV. Wam znacznie bardziej opłaci się kupować oddzielne ubezpieczenia na każdy wyjazd, wtedy cena wyniesie około 350 zł za najwyższe pakiety dla ubezpieczeń zagranicznych, a urlopy w Polsce około 100 zł (ponieważ w Polsce odpada ubezpieczenie kosztów leczenia)

Ogólnie przy wyborze zwróćcie przede wszystkim uwagę na sumy ubezpieczenia:
- kosztów leczenia, na zagraniczne wycieczki powinny wynosić około 50 tys. euro, natomiast w Polsce najlepiej 0, bo takie ubezpieczenie nie jest potrzebne.
- NNW im większa suma tym lepiej
- ubezpieczenie sprzętu sportowego, na taką sumę ile jest wart Wasz sprzęt
- OC w życiu prywatnym, przynajmniej 50 tys. euro za granicą i jakieś 100 tys. zł w Polsce
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.5.2015 9:19
A jakie ubezpieczenie polecałby pan na wakacje w Polsce, ale dla osoby, która nie ma ubezpieczenia zdrowotnego? Chodzi mi o coś, co w razie czego obejmowałoby też leczenie w szpitalu.
Wybieram się w tym roku na Mazury, ale jak wiadomo różnie może być. A że lubię uprawiać różne sporty, to myślę, że coś takiego by mi się przydało.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

4.5.2015 12:30
carlos napisał
A jakie ubezpieczenie polecałby pan na wakacje w Polsce, ale dla osoby, która nie ma ubezpieczenia zdrowotnego? Chodzi mi o coś, co w razie czego obejmowałoby też leczenie w szpitalu.
Wybieram się w tym roku na Mazury, ale jak wiadomo różnie może być. A że lubię uprawiać różne sporty, to myślę, że coś takiego by mi się przydało.

Wykupić dobrowolne w NFZ, tak na dobry początek (bodajże 370 zł za miesiąc). Ewentualnie szukać podobnymi kategoriami jak napisałem wyżej, ale z jak najwyższą sumą ubezpieczenia dla Kosztów Leczenia
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2015 15:18
370 zł składka na NFZ, a jeszcze jak ktos zalega to musi dopłacać spore kwoty. Tragedia to jest.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

5.5.2015 15:25
Aleksandra napisał
370 zł składka na NFZ, a jeszcze jak ktos zalega to musi dopłacać spore kwoty. Tragedia to jest.

No niestety. W takiej sytuacji trzeba się załapać na jakąkolwiek pracę choćby na miesiąc na podstawie umowy zlecenie. Wtedy okres "kary" jest anulowany i w następnym miesiącu można już płacić "tylko" 370 zł
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Odpowiedź