• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakie ubezpieczenie za granicą

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ankaba

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.4.2015 10:28
Lecę w czerwcu na kilka tygodni za granicę ( na roboty sezonowe do Holandii) i tak się zastanawiam nad ubezpieczeniem.
Czy powinnam jakieś kupić? I jakie ?

Chodzi mi tutaj o sytuację, w której ( nie daj boże) musiałabym skorzystać z opieki medycznej.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

28.4.2015 11:22
ankaba napisał
Lecę w czerwcu na kilka tygodni za granicę ( na roboty sezonowe do Holandii) i tak się zastanawiam nad ubezpieczeniem.
Czy powinnam jakieś kupić? I jakie ?

Chodzi mi tutaj o sytuację, w której ( nie daj boże) musiałabym skorzystać z opieki medycznej.

Szukaj ubezpieczeń pracy za granicą. Jeśli będziesz pracować legalnie to będziesz również posiadać tam ubezpieczenie zdrowotne, dlatego najważniejsze jest NNW (odszkodowanie za uszczerbki na zdrowiu), które będzie zawierało ryzyka związane z Twoją pracą.

Domyślam się, że będzie to praca na polu, a z tego co widzę to ubezpieczyciele traktują to jako podwyższone, albo wysokie ryzyko (musisz zgodnie z prawdą wypełnić formularz). Generalnie im wyższa suma ubezpieczenia NNW tym lepiej, ale oczywiście dokładnie przeczytaj OWU, czy praca, którą będziesz wykonywała kwalifikuje się do ryzyk oferty. Cena to okolice 100-300 zł za miesiąc za dobre ubezpieczenie.
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
ankaba

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2015 12:40
Dziękuję za odpowiedź. Tak, będzie to praca przy zbiorach. Niestety ale nie mówię po niderlandzku i bardzo słabo po angielsku tak więc zupełnie nie orientuję się jakby można było to załatwiać w tym kraju. Może dałoby się zapytać pracodawcy?
Jakieś ubezpieczenie mam tam mieć ale tak jak tutaj pan pisze to jednak warto jest się zabezpieczyć dodatkowo.
W Polsce nie da się znaleźć takiego ubezpieczenia nnw?
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

5.5.2015 15:23
Trochę źle napisałem :D Miałem na myśli abyś szukała "ubezpieczenia pracy za granicą" :)) Wykupuje się je jak najbardziej w Polsce.
Wypowiedź została zmieniona przez: Finansolog 5.5.2015 21:31
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
kysan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2015 16:30
A czy nie wystarczy ta niebieska karta? Bo z tego, co słyszałem, to dzięki niej można uniknąć płacenia za szpital za granicą, bo opłata będzie chyba przerzucona na NFZ.
No i podobno studenci mają jakieś jeszcze ubezpieczenie, jeśli mają kartę EKUZ, ale tego do dokładnie sam nie jestem pewien, bo tylko coś mi się obiło o uszy. Może ktoś wie coś więcej na ten temat?
Cytuj
Odpowiedź