• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie turystyczne dla kobiet w ciaży

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Sabina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 17:54
Mam takie pytanie, w lipcu planujemy 10 dniowy wypad do Włoch będę wówczas w 6 miesiącu ciąży. 3 ostatnie dni wyjazdu wypadną dokładnie w 27 tygodniu ciąży i tu jest problem, dowiedziałam się, że od 27 tygodnia ubezpieczenie mnie nie obejmuje. Chiałabym się dodatkowo ubezpieczyć, czy jest jakiś ubezpieczyciel, który nie ma takich obwarowań albo, który posiada w swojej ofercie ubezpieczenia podróży dla ciężarnych
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 8:56
Nie wiem jak to jest w przypadku ciąży, ale najlepiej pogadać z agentem i się wszystkiego dowiedzieć. Co do opinii o ubezpieczycielach to lubię Generali i u nich zawsze kupuję.A jak pójdziesz do jakiegoś agenta to on CI przedstawi w jakich miejscach jest możliwość wykupienia takiego ubezpieczenia.
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 11:15
Dziwne jest to ze po 27 tygodniu nie obejmuje Cie takie ubezpieczenie. Może pochodź trochę po różnych firmach ubezpieczeniowych. Sprawdź ktora mogła by Ci zaoferować takie ubezpieczenie. Według mnie to troche nie typowa sytuacja, A rozmawiałaś z przedstawicielem biura podroży o tym? Moze oni by to jakoś załatwili?
Cytuj
Franciszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 12:25
A czemu po 27 tygodniu ciąży nie obowiązuje Cie już ubezpieczenie i musisz wykupić to oddzielnie? Dla mnie to jest bardzo dziwne.Może popytaj w biurze podróży i oni będą mogli Ci coś zaoferować. No chyba ze jedziecie na własną reke to lepiej wykup ubezpieczenie typowo na cały okres podróży.
Cytuj
nicola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 13:50
Bardzo dziwna ta sytuacja z ubezpieczeniem. Też się zastanawiam dlaczego akurat od 27 tygodnia ciąży ubezpieczenie przestaje obejmować. O jakie ubezpieczenie w ogóle tu chodzi? O to zwykłe czy turystyczne? Jeśli o turystyczne to z tego co wiem można je wykupić. Poza tym w krajach unii jest EKUZ.
Cytuj
62miko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 17:56
Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, naprawdę. W szoku jestem. Najlepiej będzie jak pójdziesz do swojego ubezpieczyciela i zapytasz co zrobić w takiej sytuacji. Jeśli nic nie pomoże to poszukaj innej firmy ubezpieczeniowej. Przecież jakaś musi cię ubezpieczyć. Generali jest ok:)
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 19:14
Znalazłem coś takiego
"Kobiety w ciąży do 27 tygodnia włącznie mogą podróżować bez zaświadczenia lekarskiego. Kobiety w ciąży miedzy 28 a 35 tygodniem włącznie powinny posiadać zaświadczenie wydane przez lekarza lub położną potwierdzające, że stan zaawansowania ciąży zezwala na odbycie podróży samolotem. Zaświadczenie musi być datowane nie wcześniej niż 5 dni przed datą wylotu. Kobiety w 36 tygodniu i po 36 tygodniu ciąży nie mogą odbywać podróży samolotem i dlatego każda podróż powrotna musi zakończyć sie przed 36 tygodniem ciąży."
Chyba już wszytko jasne. Ja sam nie pozwoliłbym swojej żonie na podróż samolotem po 30 tygodniu ciaży.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 21:00
A nie boisz się w tak zaawansowanej ciąży jechać za granicę? Ja bym się chyba nie odważyła. Wiem, że 6 miesiąc to nie 9 ale nigdy nie wiadomo co może się zdarzyć. Może lepiej zostańcie w Polsce a za granicę jedźcie za rok? Z tym ubezpieczeniem też nie za ciekawie ale myślę, że jak poszukasz to znajdziesz firmę która cię ubezpieczy.
Cytuj
Melania0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 21:35
Ja będąc w ciazy też nie ruszyła bym sie na wakacje za granice, nigdy nie wiadomo co tam sie może stać. A Polska to polska , można szybko do domu wrócić ewentualnie lezeć w polskim szpitalu a tak trafi sie nie wiadomo gdzie i dogaduj sie potem z ludźmi w rożnych językach.
Cytuj
ninka0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 13:38
Bardzo Ci się dziwie że tak chcesz zaryzykować .A jak trafisz do szpitala za granicą ,jak się dogadasz ,możesz znać język ale lekarze nie będą mieli twojej historii ciąży , ja bym nie ryzykowała .Chyba że Twój lekarz ginekolog nie ma przeciwwskazań to owszem .Z tego co wiem są jakieś Europejskie karty ubezpieczenia zdrowotnego musisz dopytać i się zorientować .
Cytuj
Odpowiedź