• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie turystyczne dla kobiet w ciaży

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Orzeszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 15:42
Ale jak dobrze sie czuje to co tu ryzykować, chcą pewnie z meżem odpocząć zanim dziecko pojawi sie na świecie. Bo za rok to już nie będa takie same wakacje. Nie wiadomo czy w ogóle będą mogli pojechać za granice.
Cytuj
OlkaW

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 18:39
Nie każda kobieta w ciąży dobrze sie czuje i może dziewczyny miały cos takiego na myśli.Ja osobiście w ciąży nie ruszałabym sie na wycieczki za granice i może dlatego tez to ubezpieczenie nie obejmuje całego okresu ciąży tylko kilka tygodni bo później jest za duże ryzyko.
Cytuj
BakŁażaN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 10:22
Lekarze nie zalecają podróży w III trymestrze ciąży - tym bardziej samolotem. Wydaje mi się, że pomysł z wypadem na wakacje właśnie do Włoch w tym stanie nie jest odpowiedni tym bardziej, że Włochy kojarzą się raczej ze słonecznym i ciepłym miejscem, a takie warunki dla ciężarnych są niebezpieczne. A jesteś pewna że z zaświadczeniem lekarskim ubezpieczenie też Cię nie obowiązuje?
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 11:19
no co jest za problem dokupujesz po tym 27 tygodniu jakies inne - o ile jest taka mozliwość, albo skracasz wyjazd i nie martwisz sie ze cos sie stanie :) ja niestety w ciazy nawet autem nie moglam jezdzic wiec rozumiem twoje rozterki :)
Cytuj
be free like a child
Emilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 20:33
Ja bym mimo wszystko nie jechała za granicę w ciąży. Różnie może być... i lepiej uważać. Nie możecie tego wyjazdu przełożyć na przyszły rok a teraz jechać np nad Bałtyk? Teraz są upały więc na pewno będziecie się dobrze bawić i będzie przed wszystkim bezpieczniej.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 12:41
ciekawe co nad bałtykiem bedzie robic? przeziębi sie od niskiej temperatury i to też niezbyt dobrze.. ja bym juz po 27 chyba siedziała w domu bo moze byc różnie, ja sama po 30 tygodniu byłam juz w szpitalu bo mialam nadciśnienie i mało wód niestety. wg mnie lepiej chuchać na zimne - poza tym nie wiem czy ktokolwiek chciałby ubezpieczyc osobe juz w takiej zaawansowanej ciazy
Cytuj
be free like a child
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.8.2014 16:22
Ja też właśnie zastanawiam się dlaczego niby ubezpieczenie nie obejmuje kobiet po 27 tygodniu ciąży? Może to tylko ten konkretny ubezpieczyciel ma takie zasady a już inni Cię ubezpieczą? Najlepiej podpytaj u innych jak to wygląda.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 13:06
Orzeszek napisał
Ale jak dobrze sie czuje to co tu ryzykować, chcą pewnie z meżem odpocząć zanim dziecko pojawi sie na świecie. Bo za rok to już nie będa takie same wakacje. Nie wiadomo czy w ogóle będą mogli pojechać za granice.


No bez przesady. Dziecko to nie wyrok, a latanie w ciąży jest ryzykowne. Moja żona jak była w ciąży też zrezygnowaliśmy z lotu ponieważ obawialiśmy się tego co się stanie jeżeli źle się poczuje. Dla niej to był stres, dla mnie też więc po co ryzykować? Oczywiście możecie od razu powiedzieć że jak dobrze się czuje to może lecieć ale po co ryzykować?
Cytuj
Odpowiedź