• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy można się ubezpieczyć przed atakiem zwierzęcia?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
aleca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.4.2015 9:54
Mam małego psa, który jednak zawsze umie znaleźć wyjście na ulicę. Chociaż staram się go pilnować, nie zawsze mi się udaje. Raz już skakał na sąsiadkę, ale na szczęście jej nie ugryzł. Jestem ciekawa, czy mogę gdzieś kupić ubezpieczenie, coś jak oc, które będzie mnie chronić finansowo, jeśli mój pies kogoś ugryzie?
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.4.2015 11:23
Nie lepiej jest wydać te pieniądze na tresurę? Książki do tresury też nie są za drogie i wcale nie tak trudne do znalezienia. Osobiście polecam podręczniki do tresury psów pasterskich. Zyskasz ty i twój pupil.
Cytuj
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.4.2015 11:54
No nie wiem ... Są różne psy. Podejrzewam,żę autorka mieszka obecnie na wsi a tam czasami trudno jest utrzymać psa za ogrodzeniem. Jestem jednak zdania,że również coś trzeba byloby z tym zrobić . Jakoś zahamować agresywne zachowania psiaka. Albo tresura albo po prostu budowa kojca i niech sobie w tym kojcu siedzi. Obecnie Allianz oferuje taką polisę na psa. Tak więc jeśli psina kogoś pogryzie to nie musisz sie tak stresować ponieważ ubezpieczyciel powinien wypłacić odszkodowanie.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

14.4.2015 12:25
Jak najbardziej można ubezpieczyć się od czegoś takiego, a nazywa się to OC w życiu prywatnym. Zazwyczaj jest to dodatek do ubezpieczenia domu/mieszkania i kosztuje jakieś 30-40 zł na rok. Oddzielne wykupienie kosztuje około 100 zł.
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Gość

Niezarejestrowani

14.4.2015 12:29
Co jeszcze moze wchodzić w zakres takiego ubezpieczenia?
Cytuj
aleca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.4.2015 12:44
Tak, mieszkam na wsi, a chociaż posesja jest ogrodzona, to piesek sobie zawsze jakoś poradzi. Co do tresury się zastanowię, na razie próbowałam samodzielnie go wychować, ale to pies wzięty ze schroniska i nie jest łatwo. Całe szczęście, że są takie ubezpieczenia.
Ile kosztuje to w Allianz? Czy jest samodzielne czy też jako dodatek?
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

14.4.2015 12:50
Gość napisał
Co jeszcze moze wchodzić w zakres takiego ubezpieczenia?

Wszelkie szkody, które możesz wyrządzić innym. Np. jeśli uszkodzisz coś w sklepie, jeśli zepsuje coś Twoje dziecko, jeśli ktoś przewróci się w zimie przed Twoją posesją itp
aleca napisał

Ile kosztuje to w Allianz? Czy jest samodzielne czy też jako dodatek?

Na pewno samodzielne jest w PZU. Z tego co widzę w Allianz też :)
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
smay

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.4.2015 16:03
Całkiem ciekawa taka oferta, szczególnie, jeśłi nie byłoby to zbyt drogie. Tyle tylko, że należałoby wczytać się w warunki umowy, żeby konkretnie wiedzieć, za co odpowiadamy, a co możemy zrzucić na ubezpieczyciela.
Czy takie ubezpieczenie rozciągałoby się także na działania naszych dzieci?
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

14.4.2015 23:32
smay napisał
Całkiem ciekawa taka oferta, szczególnie, jeśłi nie byłoby to zbyt drogie. Tyle tylko, że należałoby wczytać się w warunki umowy, żeby konkretnie wiedzieć, za co odpowiadamy, a co możemy zrzucić na ubezpieczyciela.
Czy takie ubezpieczenie rozciągałoby się także na działania naszych dzieci?

Patrz wyżej ;)
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Odpowiedź