• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie mieszkania

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jarek80

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 9:50
Niedawno kupiłem mieszkanie od dewelopera. Teraz zastanawiam się gdzie je ubezpieczyć. Żona namawia mnie na PZU ale jakoś nie jestem przekonany. Możecie mi polecić jakąś firmę ubezpieczeniową? Zależy mi na niskich składkach... Dobrze by było gdyby firma była godna zaufania i w razie wypadku wypłacała ubezpieczenie na czas.
Cytuj
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 12:22
Myślę, że Twoja żona ma rację. Ubezpieczcie mieszkanie w PZU. Moim zdaniem to firma jak najbardziej godna zaufania. W końcu są na naszym rynku od lat. Możesz też poszukać w internecie spisu firm ubezpieczeniowych i porównać ich oferty. Przejrzyj wszystko ze spokojem i zdecyduj.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 15:16
Ja szczerze mówiąc nie mam pojęcia gdzie można ubezpieczyć mieszkanie. Wstyd się przyznać ale swojego nie ubezpieczyłam...:/ Chyba najwyższy czas o tym pomyśleć. Nigdy nie wiadomo co może się stać. Chętnie dowiem się gdzie oprócz PZU można ubezpieczyć swoje eM.
Cytuj
ArekKowal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 20:00
A ja bede nudny i powtórzę to co reszta, chyba najlepsze ubezpieczenie mieszkania będzie w PZU ale tez nie wiem od czego jest zależna wysokość składki. Może warto po prostu skontaktować się z kilkoma formami ubezpieczeniowymi, przedstawić całą sytuacje i oni powiedzą wam ile wynosiło by to w danej firmie i dopiero wtedy podjąć decyzje.
Cytuj
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 21:29
A może pochodź trochę po firmach ubezpieczeniowych i zobacz gdzie zaoferują Ci najlepszą ofertę? Bo wiesz, co firma to inne wymagania , inne opłaty i inna oferta. Trochę poświecić trzeba na to czasu ale możesz wyłapać naprawdę fajne oferty w ten sposób.
Cytuj
Manana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 23:07
No taki spacer po różnych firmach ubezpieczeniowych bardzo dobrze Ci zrobi. Wiadomo ze każda firma ma inne warunki i inne oferty. A jak dowiesz sie przynajmniej w 2-3 jaką maja dla Ciebie propozycje to już będziesz miała jakieś porównanie i z czego wybierać.
Cytuj
Tataraka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 9:25
No tak jedyne rozsądne wyjście w takiej sytuacji to właśnie pochodzenie po firmach ubezpieczeniowych. Albo idz do konkretnego agenta przedstaw jak wygląda sytuacja i wtedy pomyśl dobrze sie zastanów która oferta była by dla Ciebie najodpowiedniejsza.
Cytuj
Eliza2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 11:49
A bo na chwile obecną tych firm sie narobiło jak grzybów po deszczu. I niby co jedna to ma lepsza ofertę a jak przychodzi co do czego to w umowach są takie kruczki. Trzeba wszystko dobrze przeczytać. Najlepiej poszukać kilku ofert i w domu sie dokładnie z nimi zapoznaj zanim podejmiesz decyzje.
Cytuj
charlotte

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 14:16
Ja bym jednak postawiła na PZU. Są najdłużej na rynku i myślę, że można im zaufać. Te nowe firmy kuszą niskimi składkami i sporym odszkodowaniem a gdy przychodzi co do czego robią wielkie problemy by wypłacić chociażby połowę obiecanych pieniędzy. Od ręki potrafią znaleźć powody przez które wartość mieszkania się zmniejszyła.
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 18:10
Też uważam, że PZU jest najbardziej godne zaufania jednak nie należy przekreślać innych firm. Może okaże się, że mają lepszą ofertę niż PZU. Jarek najlepiej przejdź się do kilku firm ubezpieczeniowych i poproś o przedstawienie oferty. Później wybierzesz najlepszą. Tylko koniecznie czytaj umowy.
Cytuj
Odpowiedź