• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie samochodu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
wika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 9:33
Niedługi kupuję samochód i zastanawiam się gdzie go ubezpieczyć. Możecie polecić mi jakieś godne zaufania firmy ubezpieczeniowe? W ogóle lepiej ubezpieczyć samochód samodzielnie czy przez pośrednika? Na co zwracać uwagę przy podpisywaniu umowy? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Cytuj
jarek80

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 11:24
Ja ubezpieczałem samochód sam. Nie wiem jaka firma ubezpieczeniowa jest godna zaufania, nie wiem czy w ogóle się taka znajdzie. Ja korzystam z usług AXA i jak na razie mnie nie zawiedli. Ale na rynku jest dużo tego typu firm. Przejrzy sobie ich oferty i ze spokojem zdecyduj:)
Cytuj
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 11:50
Słyszałem, że warto ubezpieczyć samochód w PROAMIE. Mają wysokie zniżki i podobno obsługa jest naprawdę profesjonalna. Niestety osobiście nie miałem z nimi styczności. Razem z żoną ubezpieczyliśmy samochód w PZU. Porównaj oferty ubezpieczycieli i już:)
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 13:30
A co powiecie o Link4? Warto u nich ubezpieczać samochód? My na dniach sprowadzamy autko z Niemiec i zaczęłam rozglądać się za ubezpieczycielem. Nie ukrywam, że oferta Link4 najbardziej mi się podoba. Korzysta ktoś z Was z ich usług? O Proamie i PZU też chętnie przeczytam więcej opinii.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 19:39
to ja stale i od lat trzymam się przy PZU. Wiem ze teraz na rynek weszły te wszystkie nowe firmy z super promocjami,ale kiedyś pochodziłam tak popytać o koszta ubezpieczeń i mnie najtaniej wynosi to własnie w PZU i ja jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam.
Cytuj
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 21:20
O tej całej Proamie to ja sie ostatnio sporo naznaczyłam. oni podobno sa dobrzy ale tylko w reklamie. Pokazują sie od jak najlepszej strony a w praktyce okazuje sie że w ogóle nie szanują klienta że bardzo trudno sie z nimi skontaktować a uzyskać jakiekolwiek informacje to już w ogóle jest parodia.
Cytuj
Manana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 22:57
uwierz mi - można taniej. Też kiedyś żyłam w tej nieświadomości. Wkurzyłam się, poszłam do agenta HDI w mojej okolicy i zostałam miło zaskoczona. Też zależy podobno w jakim mieście mieszkasz oraz ile masz samochodów, ile jeździsz, czy masz dzieci i męża.Najważniejsze - jeżdzić bez szkodowo
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 7:41
A co mają maż i dzieci do ubezpieczenia samochodu? Ja męża nie mam ale mam dwójkę dzieci. To znaczy, że będę miała jakąś zniżkę na ubezpieczeniu? W ogóle nigdy nie słyszałam o firmie HDI... U nas chyba jej nie ma. A skąd jesteś? Ja myślę nad ubezpieczeniem w PZU. Oni jednak najdłużej są na rynku.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 9:09
Ja z kolei mogę śmiało polecić Ci również rozmowę z agentami w rankomat.pl Zajrzałem w tamtym tygodniu na tę ich porównywarkę, zrobiłem formularz, a za godzinę jak zadzwonił do mnie ich konsultant, to znalazł mi jeszcze 100zł tańsze ubezpieczenie, niż miałam. Super obsługa, nie spodziewałem się że to wszystko tak sprawnie moze wyglądać.
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 11:28
ja mam ubezpieczony samochod w MTU i naprawde place bardzo niska stawke chyba obecnie minimalna jaka moze byc bo cos kolo 450zł na rok, a jeszcze rozbijam sobie to na dwie raty wiec spokojnie to sobie płace. Korzystam ze znizek taty na ktorego jest umowa ubezpieczenia wlasnie a on jest wspolwlascicielem samochodu
Cytuj
Odpowiedź