• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania z OC...

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.3.2015 9:48
Zdarzyło się Państwu sytuacja, w której ubezpieczyciel odmawiał wypłaty odszkodowania z OC? Co Państwo wtedy zrobili? Podpowiadamy jak wyjść z takiej sytuacji. tutaj
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2015 10:42
Dobrze, ze sa insytucje, które są w stanie pomoc. Pytanie jest na ile sa skuteczne, gdy ubezpieczyciel uprze sie przy swoim.
Cytuj
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2015 10:59
Często ludzie jak wybierają ubezpieczenie oc biorą to najtańsze. Nawet jeśli jest to firma krzak. Większe problemy ma potem osoba, która jest poszkodowana w wypadku bo właściciel ubezpieczenia oc zwykle umywa wtedy ręce.
Oczywiście jest sąd ale ktoś z Was orientuje się może ile potrafią trwać takie sprawy?
Obawiam się,że nie tak mało.
Wolałabym aby osoba, która stuknie mnie na przykład w samochód była ubezpieczona w pzu. Z nimi raczej nie ma problemów.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.3.2015 16:55
Fajny i pomocny artykuł.
Ja dodatkowo polecam lekturę jeszcze tego: "Ubezpieczyciel nie płaci. Jak nie iść do sądu a dostać odszkodowanie?"

http://www.mfind.pl/akademia/dochodzenie-odszkodowan/ubezpieczyciel-nie-placi-co-zrobic-zeby-nie-isc-do-sadu-a-dostac-odszkodowanie/
Cytuj
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 7:31
U mnie była taka sytuacja. Nie będę tutaj pisał u jakiego ubezpieczyciela ponieważ wszystko dobrze się skończyło ale zabrało mi to kilka nerwów.
Ubezpieczyciel nie chciał wypłacić odszkodowania ale poradziłem się radcy prawnego Wystarczyło kilka gróźb , zobaczyli,że mają do czynienia z osobą rozeznaną w tym wszystkim oraz wypłacili odszkodowanie.
Ogólnie takie sytuacje nigdy nie powinny się pojawiać.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 8:30
A to sie czesto zdarza, ze ubezpieczyciel zaniza odszkodowanie,albo nie chce wyplacic, szczegolnie jesli chodzi o OC. Trzeba dochodzic praw i nie dac sie zbyc.
Cytuj
Odpowiedź