• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak znaleźć tanie OC?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 12:53
Tanie nie zawsze znaczy złe. Chcąc potwierdzić tę tezę przygotowaliśmy dla Państwa kilka rad na to: jak szukać i znaleźć tanie i dobre OC. tutaj
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
OlafLub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 14:53
Cóż, bardzo ciekawy i pouczający artykuł. Ja szczerze mówiąc zwykle szukam po prostu najtańszego oc, wychodzą z założenia, że jestem dobrym kierowcą i tak naprawdę jest to tylko zwykła formalność, można rzec kolejny obowiązek narzucany przez władze.
Dlatego też zwykle wybieram najtańsze. AC to inna sprawa, to może się przydać i dlatego zawsze zwracam uwagę, co dokładnie obejmuje.
Cytuj
JanK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.3.2015 9:10
Ja również zwykle wybieram najtańsze oc. W razie czego to nie ja mam problem a jedynie osoba, której coś uszkodziłem. Wiem, wiem,żę takie myślenie jest trochę samolubne.
Niemniej napiszcie mi tutaj jaka byłaby dla mnie korzyść z zakupu droższego ubezpieczenia oc? Bo moim zdaniem praktycznie zerowa...
Nie wiem z jakiego powodu ludzie kupują sobie drogie oc. Bez sensu.
Cytuj
koronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.3.2015 11:01
Niby tak, ale firma moze dorzucic Ci jakies assistance czy inne produkty. Czasem warto troszke doplacic.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.3.2015 13:49
Polecam niezależny raport o cenach OC w 2015 roku
http://www.mfind.pl/akademia/raporty-i-analizy/najtansze-ubezpieczenie-oc-2015-raport/
Cytuj
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.3.2015 15:41
A tam samolubne, niesamolubne, już nie przesadzajcie. Wiadomo, że nikt nie dba o pozostałych kierowców, tylko robi tak, żeby jemu było lepiej. Ja co roku sprawdzam składki w porównywarce i jak gdzieś mam taniej, to przenoszę. Wy tak nie robicie?
A assistance można zawsze dokupić sobie, niemal każda firma ma, więc nie ma sensu na jego podstawie wybierać droższego oc.
Wiadomo, że każdy zawsze ogląda się przede wszystkim na siebie.
Cytuj
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2015 11:33
No i tu się Panowie mylicie, czy może raczej nie wiecie jeszcze o zmianach, które chyba w tym roku mają wejść w życie. Ostatnio czytałam właśnie, że od teraz w niektórych przypadkach będziemy dostawać wypłatę z własnego ubezpieczenia. Warunkiem ma być chyba brak poszkodowanych w zdarzeniu.
Czy to oznacza, że składki pójdą w górę? No i już nie będzie tak łatwo wybrać ubezpieczyciela, a już na pewno nie będzie można kierować się tylko ceną oc.
Cytuj
Odpowiedź